Anasayfa İş Aspire S 13 Dizüstü Bilgisayar Ön İncelemesi

Aspire S 13 Dizüstü Bilgisayar Ön İncelemesi

Acer Aspire S 13 Dizüstü Bilgisayar Ön İncelemesi
Acer Aspire S 13 Dizüstü Bilgisayar Ön İncelemesi

Aspire S 13 ön inceleme videomuzda uzun pil ömrü, metal kasa, hafiflik, incelik odaklı yeni dizüstü bilgisayarın tasarım ve özelliklerine bakıyoruz…

Ultra ince Aspire S 13 başta olmak üzere Acer’ın en yeni ultra ince S serisi dizüstü bilgisayarlardan oluşuyor. Aspire S 13 modeli yeni nesil Intel işlemci, IPS Full HD ekran, desenli metal kasa gibi özelliklerle donanıyor.

Taşınabilirlik ve tasarım odaklı bir tasarıma sahip olan Aspire S 13, Windows 10 işletim sistemine sahip. Technopat olarak katıldığımız New York basın toplantısında sizler için Aspire S 13 dizüstü bilgisayara yakından baktık ve bir ön inceleme videosu hazırladık. New York, World Trade Center 4’teki [email protected] basın toplantısında tanıtılan diğer modelleri de Technopat.net üzerinde görebilirsiniz.

Basın lansmanında yapılan açıklamalar doğrultusunda Aspire S 13 modelinin özelliklerini yazının devamında görebilirsiniz.

Acer IT Ürünleri İş Birimi, Tüketici Dizüstü Bilgisayarları Genel Müdürü James Lin şunları söyledi: “Biçim ve fonksiyon arasındaki dengeyi en güzel şekilde işleyen Aspire S 13’ün güçlü bileşenleri boyut, ağırlık ve performans arasında eşsiz bir denge sunmak için bir araya getirildi. Şu anda pazarda bu kadar cazip bir fiyata böylesi mükemmel bir tasarımı sunabilecek başka bir marka bulunmamaktadır.
Microsoft OEM Departmanı, Kurumsal Başkan Yardımcısı Nick Parker ise şöyle konuştu: “Windows cihaz ekosistemi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan cihaz seçenekleriyle herkese uygun bir şeyler sunuyor.Ultra ince Aspire S 13, yalnızca Windows 10’un sunabileceği en iyi güvenlik, verimlilik ve yönetilebilirlik ile Windows 10’a hayat katıyor.
Acer Aspire S 13’ün 10 parmak dokunmatik ekranlı bir sürümü de bulunuyor. Windows 10, 6. nesil Intel Core işlemci, 8 GB’a kadar LPDDR3 RAM, opsiyonel 54 Wh 3 hücreli Li-ion pil ile 13 saate varan pil ömrü vaadi dikkat çeken ana noktalar.

5Gbps’e kadar yüksek hız sunan USB 3.1 Type-C çift yönlü bağlantı noktası, cihaz kapalıyken şarj desteği sunan bir USB 3.0 portu bulunuyor. 2×2 MU-MIMO 802.11ac kablosuz bağlantı desteği mevcut.

Windows 10 komutlarıyla uyumlu Precision Touchpad, IPS panel, Full HD çözünürlük, Acer BluelightShield ile mavi ışık emisyonunu azaltma seçeneği, Acer TrueHarmony ve Dolby Audio, iki seviyeli ayarlanabilir arkadan aydınlatmalı klavye diğer ana özellikler.

Skype Kurumsal Sertifikası ile sesli ve görüntülü görüşme özelliklerinin de testten geçtiği belirtiliyor.,
Aspire S 13 327 x 228 x 14.58 mm ölçülerinde, inç olarak 0.57 inç kalınlığında ve 1.30 kg ağırlığında. Siyah ve beyaz modeller sunuluyor.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Aspire S 13 Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 699 $’dan, bu ay EMEA’da 699 €’dan ve Mayıs ayında Çin’de 5,499 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.