Anasayfa Haber Titanfall 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Titanfall 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Titanfall 2 hakkında internete sızan yeni bilgiler, oyunun çıkış tarihini de ortaya koyuyor.

Kısa süre önce Reddit üzerinden internete sızan ve apar topar silinen bazı bilgiler, Titanfall 2 hakkında ilginç bilgiler içeriyordu. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan oyunun, 2016 yılının Ekim ayında piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Bu tarih Electronic Arts’ın periyodik oyun yayınlama dönemiyle de örtüştüğünden, doğru olma ihtimalinin yüksek olduğu düşünülüyor. Ancak sızıntıyla ortaya çıkan tüm bilgi bundan ibaret değil.

Bir diğer bilgiye göre, oyundaki multiplayer oyun haritalarının, ilk oyundakinden çok daha büyük olacağına işaret ediliyor. Bu da maçların çok daha kalabalık olacağına işaret ediyor. Öte yandan Respawn’ın oyuna katacağına söz verdiği hikaye modu ve tek kişilik oyun senaryosu hakkında herhangi bir bilgi yok.

Oyundaki silahlara gelince, Titan kılıçlarının olup olmayacağı belli değil. Ancak oyunculara çok farklı şekillerde kullanabilecekleri kancalı halat (grappling hook) verilecek. Oyuncu bununla serbest koşu modunda duvarlara tırmanabilecek, ya da rakibi havada yakalayıp yere yapışmasına sebep olabilecek!

Son olarak, oyunu erken sipariş edenlere Violator adlı özel bir tabancanın da hediye edilmesinin planlandığı söyleniyor. Tüm bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunu, önümüzdeki E3 fuarında görme ihtimalimiz olacaktır.