Projeni Yolla, LG G5 Kazanma Şansını Yakala!

In LG G5 by Berker Güngör1 Comment

LG Electronics’in düzenlediği ve katılımcıların LG G5’in yeni oyun arkadaşıyla ilgili projelerini paylaşacakları yarışmada en beğenilen projeye sahip kullanıcılar LG G5 kazanma şansını elde edecekler.

LG Electronics’in akıllı telefon dünyasını yeniden şekillendiren tek parça metal gövdeli ve modüler tasarımlı amiral gemisi LG G5, yeni oyun arkadaşını arıyor. LG Electronics tarafından düzenlenen ödüllü yarışmada katılımcılar, www.lgg5vearkadaslari.com internet sitesi üzerinden LG G5’in yeni oyun arkadaşıyla ilgili öneri ve projelerini paylaşıyorlar. Şimdiden 5 bine yakın projenin paylaşıldığı yarışma büyük bir heyecanla devam ediyor.

Kullanıcılar www.lgg5vearkadaslari.com mikro sitesinden kayıt oluşturarak veya Facebook ve Twitter üzerinden giriş yaparak yarışmaya katılabiliyorlar. Sonrasında ise yarışma sitesinden Proje Ekle diyerek proje adı, özellik ve fonksiyonlarını belirledikten sonra hayallerindeki LG G5’in rengini seçebiliyorlar.

Projeleriyle ilgili bilgileri kaydeden kullanıcılar, eğer varsa LG G5 için tasarladıkları yeni Oyun Arkadaşının çizimlerini de projelerine ekleyebiliyorlar. Yapılacak değerlendirme sonucunda ise en çok beğenilen üç projenin sahibi LG G5 kazanma şansını yakalayacak.