Son Korsan İstanbul’u Fethetmeye Geliyor

In Bülten, Haber, Mobil by Berker GüngörLeave a Comment

Consala Games 29 Mayıs günü İstanbul’un fethinin 563. yılını tüm oyuncuların katılabileceği bir etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor.

Consala Games’in, Android ve iOS platformlarında da oynanabilen korsanlık temalı, tarayıcı tabanlı oyunu Son Korsan, oyuncular için bu hafta sonu özel bir etkinlik hazırlıyor. İstanbul’un Fethi’nin 563. yılı kutlamaları çerçevesinde yapılacak etkinlikte oyuncuları pek çok sürpriz bekliyor.

Bütünüyle Türkiye’de geliştirilen ve tarayıcı tabanlı ilk yerli MMO olan Son Korsan, İstanbul’un Fethi’nin 563. yılında oyuncuları tarihi bir yolculuğa çıkararak fethin yaşandığı, Fatih’in gemileri karadan yürüttüğü, şahi toplarının surları dövdüğü ve Konstantinopolis’in alınarak İstanbul olduğu yıllara götürüyor.

İstanbul’un fethini 2 milyona yaklaşan kayıtlı kullanıcısıyla beraber kutlayan Son Korsan, 29 Mayıs günü oyuna giren herkese 1453 elmas hediye ediyor! Fethin yeniden canlandırıldığı etkinlik çerçevesinde Son Korsan denizlerindeki Osmanlı bayraklarını toplayan oyuncular birçok sürpriz hediyenin de sahibi olacak.