Logitech G810 Orion Spectrum Kutudan Çıkıyor

In Video by Yunus Emre15 Comments

Logitech’in mekanik yapıdaki oyuncu klavyesi G810 Orion Spectrum’u kutudan çıkarıyor ve beraberinde gelenlere bakıyoruz.

Üst seviyeye yönelik tasarlanan G810 Orion Spectrum’un en önemli özelliklerinden biri elbette mekanik yapıda olması. Bu sayede tuş basış hissinden, geri bildirime kadar birçok farklı ayrıntı normal anahtarlı klavyelere göre farklılık gösteriyor. Elbette tuşların basış ve geri bildirim hissiyatı, klavyenin sesine de önemli bir oranda yansıyor. Bu bağlamda, mekanik klavyelerin karakteristik özelliklerinin bu modelde de sunulduğunu söyleyebiliriz.

G810 Orion Spectrum’daki tuşlar altına RGB aydınlatma destekli özel LED’ler yerleştirilmiş. Böylece klavyedeki her bir tuş, Logitech’in Oyun Yazılımı üzerinden 16.8 milyon seçenekle renklendirilebiliyor. Multimedya tuşlarını bağımsız şekilde sunan ürünün birçok özelliği yazılım üzerinden programlanabiliyor.

Ayrıca kutusundan kullanım kılavuzu ve garanti belgesi dışında Tom Clancy’s The Division’ın bir kodu çıkıyor. Yani klavyeyi satın aldığımızda bu oyuna ücretiz şekilde sahip oluyorsunuz.