Kinguin’den Bağımsız Türk Oyun Geliştiricilerine Destek

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Kinguin, Indie Valley programı ile yerli bağımsız oyunların satışı konusunda endüstri standartlarını değiştirmeyi hedefliyor.

Kinguin’in bağımsız geliştiricilere ve yayıncılara yönelik geliştirdiği Kinguin Indie Valley, bağımsız geliştiricilere ürünlerini oyunculara ulaştırmada yardım etmeyi amaçlıyor. Kinguin.net’in bu yılın başında geliştirmeye başladığı Kinguin Indie Valley bugün itibariyle test sürecini tamamladı ve programda yer almayı isteyen tüm geliştiricilere kapılarını açtı.

Kinguin’e hâlihazırda her gün yeni geliştiriciler ve yayıncılar katılıyor ve Kinguin’in kaynaklarını kullanarak gelirlerini artırma fırsatı elde ediyorlar. Kinguin oyun geliştiricilerine pek çok alanda destek sunuyor. Birden fazla dilde 7/24 müşteri destek hizmeti veya sahteciliğe karşı koruma bunlardan yalnızca ikisi. Kinguin, bilhassa yeni kurulan stüdyoları parasal yönden zorlayabilen sahtecilikten kaynaklanan geri ödemeleri %0,2 seviyesine kadar düşürmeyi başarabiliyor.

Ayrıca programa katılan geliştiriciler, Çin’den Amerika’ya kadar tüm önemli pazarlarda 120’den fazla ödeme kanalından faydalanabiliyorlar. Son olarak, Kinguin’in sahip olduğu ve her türlü trafik yükünü kaldırabilen e-ticaret sistemi de gelişmiş altyapısıyla Kinguin Indie Valley’ye katılan geliştiricilerin kullanımına sunuluyor.

Eğer siz de bağımsız bir oyun geliştiricisi olarak Kinguin’de yer almak isterseniz, [email protected] adresi üzerinden Piotr Gnyp ile iletişime geçebilirsiniz.