Anasayfa Haber NVIDIA GTX 1060 Türkiye Fiyatı Açıklandı

NVIDIA GTX 1060 Türkiye Fiyatı Açıklandı

Nvidia tarafından, GTX 1060 ekran kartı için tavsiye edilen fiyat açıklandı.

Nvidia tarafından kısa süre önce resmen tanıtılan GeForce GTX 1060 ekran kartının, farklı markalar tarafından üretilen sürümleri, 19 Temmuz 2016 tarihinden itibaren tüm dünya pazarlarında satışa çıkacak.

ASUS, EVGA, Gainward, Galax, Gigabyte, Inno3D, MSI, Palit, PNY ve Zotac markaları tarafından üretilecek olan GTX 1060 modelleri için tavsiye edilen Türkiye satış fiyatı ise KDV dahil 1030 TL olarak bildirildi.

Nvidia tarafından bildirilen bu satış fiyatı, “tavsiye edilen” fiyattır. Farklı markaların ürünlerine ekleyecekleri değişik soğutma seçenekleri gibi detaylar yüzünden, fiyatları da değişiklik gösterecektir.

Nvidia tarafından çıkarılacak olan özel GeForce GTX 1060 Founders Edition modeliyse sadece İngiltere, Almanya ve Fransa pazarlarında, Nvidia’nın kendi online mağazası üzerinden satışa sunulacak. Bu modelin fiyatı da 319 Euro olarak belirlenmiş.

Güncelleme: Doğrudan Nvidia yetkililerinden aldığımız doğrulamaya göre GTX 1060’ın 3 GB değil, sadece 6 GB sürümü piyasaya çıkacak ve türkiye fiyatı da 6 GB sürüm için geçerli olacak.