Anasayfa Haber Bülten Vestel İlk Yerli Üretim OLED TV’sini Yakında Tanıtacak

Vestel İlk Yerli Üretim OLED TV’sini Yakında Tanıtacak

Vestel, ilk yerli üretim OLED TV’sini IFA Fuarı’nda görücüye çıkaracak.

Vestel, ilk yerli OLED TV’sini 2 – 7 Eylül 2016 tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek, Uluslararası Elektronik Ürünler ve Teknolojileri Fuarı IFA’daki 3 bin metrekarelik standında tanıtmaya hazırlanıyor. OLED TV, evinde kusursuz bir TV izleme deneyimi yaşamak isteyenler için bire bir. Her bir pikselin kendi kendini aydınlattığı OLED TV teknolojisi fuarın ardından Vestel satış noktalarında tüketici ile buluşacak.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, Türkiye’nin ilk OLED TV’sini üretmekten heyecan duyduklarını belirterek şunları söyledi; “TV teknolojisine yıllardır yaptığımız yatırımla Türkiye’de TV pazarında birinci sıradayız. Sürekli ilk üçte olduğumuz Avrupa pazarında da 2016 yılının ilk yarısında pazar pazarı yüzde 5’e varan küçülme oranları yaşarken biz yüzde 30’un üzerinde büyüdük. TV teknolojisinde öncü olmayı hedef edinmiş bir şirket olarak bugün yeni bir ilke daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl çıkardığımız ilk yerli kavisli TV’nin ardından ilk yerli üretim OLED TV’yi tüketicilerimizle buluşturarak, dar açılarda bile görüntüyü bozmadan sunabilen teknolojisi sayesinde kusursuz bir TV izleme deneyimi sunacağız. Görüntü kalitesi konusunda oldukça dikkat çekici bir performans sunan OLED TV üretimine yaptığımız yatırım ile Türkiye’de ve dünyadaki TV pazarımızı daha da büyüteceğimize inanıyoruz.

Vestel OLED TV İle Artık Her Şey Daha Net, Daha Gerçek

Vestel, kullanıcılarına OLED TV ile sadece yeni bir televizyonla değil, yeni bir dünyayla tanışmayı vadediyor. Evinde kusursuz bir TV izleme deneyimi yaşamak isteyenler, Vestel OLED TV’nin bağımsız olarak aydınlatılan ve kendi parlaklıklarını bağımsız ayarlayabilen pikselleri sayesinde, birebir gerçek hayatta gördüğü mükemmel ışığı ve renkleri, keskin bir derinlikle beraber elde edebilecek.

Doğal ve titreşimsiz ışık ile elde edilen görüntüler, kusursuz ve en gerçek siyah renkler ile Vestel OLED TV, net ve kusursuz görüntüyü yeniden tanımlıyor. OLED TV’ler piksel aydınlatması sayesinde seçili pikselleri tamamen kapatma ve mutlak siyah gösterme yeteneğine sahip.

Teknik Özellikler:

 • 65’’ OLED TV
 • Düz (Flat) Ekran
 • UHD
 • Çözünürlük: 3840×2160
 • Dahili 4K Uydu Alıcısı
 • Smart TV
 • Bluetooth
 • Dahili Wifi
 • Dahili Karasal Dijital Alıcı
 • Kendi parlaklıklarını bağımsız olarak ayarlayabilen pikseller
 • Mükemmel Siyah
 • Doğal Parlaklık ve Mükemmel Renkler
 • Sınırsız Kontrast
 • Kusursuz netlik ve görüntü
 • Pixellence Teknolojisi
 • Şık, ultra İnce Tasarım

 

 • Cengiz Sezgin

  Panel lg den mi

 • Talha Uz

  Belki lg bile değildir ama Technopat niye vestel haberi yapıyor ? Technopat kaliteli markaların haberlerini yapar ne iş sence ?

 • Tarık Sekban

  Anlamıyorum sizin gibileri öyle ya da böyle birileri bir şeyler yapmaya çalışıyor. Ne olur azıcık destek verseniz biraz sabır gösterseniz? Bu işler ha dedin mi olacak şeyler değildir. Her şeye kulp buluyorsunuz, bulmaya uydurmaya çalışıyorsunuz. Emeklemeden koşmayı, uçmayı öğrenmek istiyorsunuz. Biraz destek olun, arka çıkın şu ülkemdeki güzel insanlara. Eleştiri yapmayın demiyorum ama sadece olumsuz eleştiri yapmakta olmuyor. Bardağın dolu tarafından bakın biraz da. Neyse lafı daha fazla uzatmayayım inşallah demek istediğimi anlatabilmişimdir.

 • Talha Uz

  Evet haklısın ama herkez böyle diyince vestel iyi değil casper berbat bütün forumlarda böyle konuşuyorlar ve insanın destek çıkası gelmiyor nedense bende casper pc var hala çalışıyor 5 yıllık pc win10 çalıştırdı ama bende forumlarda hele technopat sosyalde casper hakkında acayip kötü şeyler sobadan farksız diyorlar mesela ben pc aldığımda azcık ısınma ve baya fan sesi vardı sonra çok ısıdan kapanırdı warface oynarken sonra pc tamirini öğrenince xigmatek termal macun aldım ne ısı nede ses fanıda temizledim ve evet kendileri dahi tasarlamıyor malum sebeplerden çinden getirip isim yapıştırıyorlar ve kalitesiz oluyor ve sürücüleri bios u malesef bulamıyorsun ve şöyle düşünüyorum ne kadar destek çıkarsan çık aynı değişen birşey yok hani sadece forumlarda duysam kendim bakın kendim kullanmasam bende sizin gibi derim karalama yapıyorsunuz bir şans verin alın destek çıkın derim kendim şahidim casper pc sebebi ile 5 yılı devirdi maşallah ama sürücü yok kendi sitesinde ürün yok ama asus sitesinde 5 yıldan eski pc ler yer alıyor ve sürücüsü var casper pc nin seri numarasını giriyorsun ürünü bulamıyor asus sitesinde yazıyorsun 5 yıldan eski asus pc yi seri numarasını ürün çıkıyor yani. Hani forumlarda karalama özel seçilmiş troller karalama amaçlı yapıyor olabilir 100 yorumdan 50 si karalama amaçlı olabilir ama kendim şahidim dostum ama şükür takur tukur 5 yılı devirdi anla yani bu yüzden destek çıkmıyoruz hani onu geç forumlarda o kadar yorumu bir insan şirket ciddiye alır iyisini yapmaya çalışır ama malum sebeplerden artık ben buna anla “dış güçler” diyim yaptırmıyorlar “destek olsakta 70 milyon insan” dış güçler yaptırmıyor ve bu yüzden güvenimizi kazanamıyorlar… ve şirket ceo su kalkıp dış güçler yaptırmıyor bunuda kanıtlıyabilirim derse ertesi gün bilinmeyen sebeple ceo evinde ölü bulunur ve biri cesaret edip bunu söyleyemez ve adam ceo bilinmeyen sebeple öldü denir öyle gider soruşturma bile olmaz ve kimse aklından bile geçirmez anla yani dostum hayatın gerçekleri zavallı Türkiyem inşallah bir gün elbet bir gün iphone dan bile daha iyi telefonlar yapabiliriz inşallah ve bunu inşallah bir gün işletim sistemine cpu suna gpu suna kadar dünyanın en iyileri olmak üzere vestel casper yapar inşallah en kalitelisini yaparlar baştan aşağıya kaliteli olurlar ve biz elin korelisinin amerikalısının japonunun alacağımıza onlar bizim tasarladığımız ürünleri alır İnşallah ama şimdilik böyle dostum ama elbet birgün markalarımızı karalayan troller çok UTANACAK bu kayıtlara geçsin ama halbuki en ufak nokta bile internetten silinmez dimi :)