World Of Warcraft: Legion Çıktı

In Bülten, Haber by Berker Güngör1 Comment

Burning Legion geri döndü ve World of Warcraft: Legion adlı altıncı genişleme paketi çıktı.

Legion’da warlock Guldan’ın Horde ve Alliance’ın bugüne kadar karşılaştığı tüm düşmanlardan daha güçlü olan bir iblis ordusunu beraberinde getirmesiyle Azeroth yok olma tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Legion’ın yıkıcı seferini durdurmak için Azeroth’un koruyucuları Broken Isles’ın mitik sırlarını ortaya çıkarmak, efsanevi güçlere sahip olan Artifact silahlarını bulup ustalaşmak ve Order Hall içinde kendilerine benzer şampiyonları bir araya toplamak için heyecanlı bir maceraya çıkacaklar. Oyuncular ayrıca bu umutsuz zamanlarda kötü şöhretli Illidan the Betrayer’ın fel tarafından lekelenmiş müritleri, Illidari’nin Demon Hunter’ları ile yasak bir antlaşma yapacaklar.

World of Warcraft: Legion kahramanlara Azeroth’u kurtarmalarında yardımcı olacak yeni özellikler ve içerikler sunuyor:

  • Yeni Kahraman Sınıfı: Demon Hunter — Demon Hunter’lar oyuna 98. levelden başlıyorlar, böylece Broken Isles’taki savaşa hemen katılabileceksiniz.
  • Yeni Özellik: Artifact Silahları — Burning Legion’a karşı kullandıkça güçleri daha da artacak olan, Ashbringer ve Doomhammer gibi Warcraft tarihinin en ünlü silahlarını, sınıflara özel efsanevi Artifact silahlarını kullanmakta ustalaşın.
  • Yeni Kıta: The Broken Isles — Seviyesi karakterinize göre dinamik olarak ayarlanan yeni bölgeleri keşfedin.
  • Level 100 Olun — Bir adet Level-100 karakter yükseltmesiyle Legion ile savaşın ön saflarındaki yerinizi alın. Yükseltmeyi kabul etmeden önce Legion’ın yeni Class Trial sistemi ile farklı sınıfları deneyebilirsiniz.
  • Yeni Özellik: Order Hall — Sınıfınızın üyeleriyle bir araya gelin ve Legion’a karşı direnişi birlikte planlayın. Aralarında efsanevi Warcraft karakterlerinin de bulunduğu şampiyonları ve askerleri hedefinize ulaşmak için görevlere gönderin.
  • Yeni PvP Honor Sistemi — Yeni Honor sisteminde ilerleyerek yepyeni PvP’ye özel güçler kazanın ve Arena’da, Savaş Alanlarında ve PvE içeriğinde işinize yarayacak ödüller kazanın.
  • Yeni Özellik: Dünya Görevleri — Maksimum level karakterler için sürekli değişen maceraları tecrübe edin. Nadir bulunan hazinelerin peşine düşün ve elit yaratıkları öldürmek için güçlerinizi birleştirin.

World of Warcraft: Legion Amerika, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güneydoğu Asya’da yayınlandı. Çin, Kore, Tayvan bölgeleri, Hong Kong ve Macau’da ise 1 Eylül’de başlayacak. Genişleme paketi hakkında daha fazla detay için www.wowlegion.com adresini ziyaret edebilirsiniz.