Lenovo Vibe P1 ile Pokemon Go Oynuyoruz

Lenovo Vibe P1 ile Pokemon Go Oynuyoruz

In Oyun, Video by Ali Güngör3 Comments

Pokemon Go ile GPS ve internet açık geziyor, dolaşıyor ve Lenovo Vibe P1’in 5000 mAh bataryası ne kadar dayanıyor test ediyoruz…

Henüz beta aşaması devam eden Pokemon Go telefon bataryasını hızlı bitirmesiyle ünlü bir oyun oldu. 90’ların efsane çizgi serisinden etkilenen nesiller için nostaljik ve manevi değeri olan oyun günümüzde akıllı telefonlar için bir batarya sınavı görevi görüyor.

Lenovo Vibe P1 özellikle akıllı telefonlardaki batarya ömrünün kısalığından şikayet edenler için çözüm olarak tasarlanmış bir telefon. 5000 mAh bataryaya sahip olmanın ötesinde enerji verimliliği için yazılım optimizasyonu da önemli noktalar arasında.

Vibe P1 ayrıca bir de donanımsal güç tasarruf tuşuna sahip. Biz testte bataryayı hızlı azaltmak için devreye sokmadık. Ancak günlük kullanımda kullanıcı yüksek güç tüketen her şeyi tek bir hareket ile kapatarak tek haneli batarya seviyelerinde telefonunu saatlerce kullanmayı sürdürebiliyor.

Biz de ekip olarak hem geziyoruz, hem test ediyoruz ve izleyicilerimizle İstanbul manzaraları eşliğinde bataryamızın durumunu takip ediyoruz. İyi seyirler dileriz.

Lenovo Vibe P1 Resmi İnternet Sayfası… – Lenovo.com

Lenovo Vibe P1 Teknik Özellikleri – Technopat Veritabanı