Anasayfa Haber Bülten Netflix Artık Tamamen Türkçe!

Netflix Artık Tamamen Türkçe!

Netflix, şimdi tamamen Türkçeleştirilmiş kullanıcı arayüzü, yerli içerik ve Türk lirası ödeme seçeneğiyle kullanıcıların hizmetinde.

Netflix, bugün itibarıyla tam anlamıyla Türkçe hizmet vermeye başladığını duyurdu. Türkçe dil desteği ve Türk Lirası ödeme seçeneğiyle kullanıma sunan ve beğenilen orijinal programlarının yanı sıra çok sayıda Türk dizisini ve filmini de içerikleri arasına ekleyen Netflix’in üyelik ücreti aylık 15,99 TL’den başlıyor.

İlk yerli telekomünikasyon ortağı olarak mobil hizmet sağlayıcısı Vodafone ile anlaşma imzalayan Netflix, aynı zamanda Türk televizyon üreticisi Vestel ile de işbirliği yaptığını duyurdu.

Üyelerine televizyon, tablet, akıllı telefon, oyun konsolu ve bilgisayar üzerinden sorunsuzca ve anında erişerek dizileri ve filmleri istedikleri zaman, istedikleri şekilde ve istedikleri yerde izleme imkanı sağlayan Netflix, televizyon izleme deneyimine yepyeni bir yol sunuyor.

İçeriğinin yüzde 80’i halihazırda Türkçe dublajlı veya altyazılı olan Netflix’te Hollywood filmlerini, en iyi yabancı dizileri, Türkçe film ve dizileri, belgeselleri, bağımsız filmleri, stand-up komedileri ve çocuklara özel olarak sunulan yüzlerce içeriği anında izleyebilirsiniz.

Netflix, Ekim ayının sonuna doğru Türkiye’de Vodafone ile geniş kapsamlı bir ortaklığı da başlatacak.

Şu anda Türkiye’de Netflix’i destekleyen cihazlar arasında şunlar bulunuyor:

Blu-ray oynatıcılar LG, Panasonic, Samsung, Sony, Toshiba
Bilgisayarlar Mac, Windows, Chrome OS
Oyun konsolları PlayStation (PS3, PS4), Wii U, Xbox 360, Xbox One
Ev sinema sistemleri LG, Panasonic, Samsung, Sony, Toshiba
Akıllı TV’ler LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Toshiba, Vestel, Arçelik
İnternet medya oynatıcıları Apple TV, Google Chromecast
Telefonlar ve tabletler iOS telefonlar ve tabletler, Android telefonlar ve tabletler, Windows Telefon
 • muhammed yıldırım

  bak bu güzel oldu

 • Halil İbrahim Eroğlu

  bu netflix nasıl birşey dsmart gibi bişeymi nedir?

 • Serkut

  Ne ki bu netflix ?

 • TechnoMan46

  Netflix, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’nın bir kısmında (Danimarka, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Almanya ve Türkiye) izleyicilere İnternet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Yani internet üzerinden dizi, film izlememizi sağlıyor.

 • TechnoMan46

  Netflix, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’nın bir kısmında (Danimarka, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Almanya ve Türkiye) izleyicilere İnternet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Yani internet üzerinden dizi, film izlememizi sağlıyor..

 • HuffYUV

  AKK’ye gel.

 • Adam

  Televizyonun kapitalist hali.

 • Hakan Fondo

  bütün filmlerin dizilerin olduğu paralı youtubedur netflix