Anasayfa Haber Bülten World of Tanks İçin İlk İsveç Tankı Geliyor

World of Tanks İçin İlk İsveç Tankı Geliyor

9.16 güncellemesiyle oyuna Premium İsveç tankı, Paris haritası ve oyuncu istekleri doğrultusunda getirilen yenilikler ekleniyor.

6. seviye Strv m/42-57 Alt A.2, bu seviyedeki ilk otomatik yükleyicili orta seviye tank olma özelliğine sahip. World of Tanks Ürün Direktörü Thaine Lyman konuyla ilgili düşüncelerini, “Gelecek güncellemelerde oyuna yeni tank aileleri ekleneceğinin duyurusunu zaten yapmıştık. Bu bağlamda ilk İsveç tankının World of Tanks’a gelişini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu tank hızı ve otomatik yükleyicili taretiyle ilk İsveçli tank mürettebatınızı eğitip seviye atlatmanız için biçilmiş kaftan,” şeklinde dile getirdi.

İlk İsveç tankının yanında Paris haritası da Rastgele Savaşlara merhaba dedi. Eyfel Kulesi, Seine nehri kıyıları, Théâtre national de Chaillot ve Hausmann binaları mahallesi bu haritada keşfedilmeyi bekliyorlar. Tüm tank tipleri yeni Paris haritasında kendilerine uygun bir strateji alanı bulabilirler.

Bu güncellemeyle birlikte oyunun sesleri, mini haritası ve arayüzüne gelen iyileştirmeler, World of Tanks oyuncularının oyundan aldıkları gerçeklik hissini ve keyfi artırmayı hedefliyor.

9.16 güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgi için http://worldoftanks.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.