Anasayfa Haber Bülten AMD, 4 Ayrı Oyun Kampanyasını Duyurdu!

AMD, 4 Ayrı Oyun Kampanyasını Duyurdu!

Seçili ana kart, AMD işlemci ve grafik kartı alımlarında, kullanıcılar Civilization VI, Deus Ex: Mankind Divided, DOOM ve Hitman oyun kodlarına ücretsiz sahip olacaklar.

AMD oyunseverler için 4 farklı bundle kampanyasını aynı anda duyurdu. Bu kampanyalar dahilinde anakart, işlemci ve ekran kartı satın alanlar, kampanyadaki yeni nesil oyunlardan birine ücretsiz sahip olacaklar.

Aşağıda hangi oyunların, hangi ürünlerle bundle edildiğini liste halinde bulabilirsiniz. Ayrıca her seçenekte verilen bağlantıya tıklayarak kampanya bilgi sayfasına da ulaşabilirsiniz.

DOOM – Vulkan desteği sayesinde Radeon grafik kartlarında %30’a kadar performans kazanımı sağlayan bu oyun Vatan Bilgisayar’dan yapılacak AM3+ ana kart alımlarında tüketicilere ücretsiz olarak verilecek. 27 Ekim 2016 – 27 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek DOOM kampanyası ile detaylı bilgi için lütfen linki ziyaret ediniz.

Deus Ex: Mankind Divided – Sunduğu DirectX 12 mGPU desteği ile çoklu GPU’larda %100’e varan performans kazanımları sağlayan Deus EX, AMD FX serisi 6 veya 8 çekirdekli işlemci satın alımlarında tüketicilere ücretsiz olarak veriliyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek bu kampanya hakkında detaylı bilgi için lütfen linki ziyaret ediniz.

Civilization VI –  Zamanın başlangıcından itibaren kendi medeniyetini kurmak ve dünyaya hükmetmek isteyen oyuncular için Civilization VI, Vatan Bilgisayar’dan gerçekleştirilecek Radeon RX 480 alımlarında ücretsiz olarak sunuluyor. 15 Ocak 2017 tarihine kadar devam etmesi planlanan kampanya hakkında detaylı bilgi için lütfen linki ziyaret ediniz.

Hitman – Ajan 47, maceralarına Hitman serisinin yeni oyununda devam ediyor. DirectX 12 desteği ile gelecek nesil oyunculuğun ilk örneklerinden olan bu oyun bütün ek paketleri ile beraber, Vatan Bilgisayar’dan yapılan Radeon RX 470 alımlarında oyun severlere ücretsiz olarak veriliyor. 22 Şubat 2017 tarihine kadar devam etmesi planlanan kampanya hakkında detaylı bilgi için lütfen linki ziyaret ediniz.

amd-vatan