Samsung Gear S3 Türkiye’de Satışa Sunuldu

In Bülten, Haber by Berker Güngör1 Comment

Samsung Gear S3, 2 Aralık tarihinden itibaren raflardaki yerini alıyor.

Samsung Gear S3, farklı yaşam tarzlarına uygun iki dikkat çekici versiyonda sunuluyor. Macera tutkunlarından ilham alan Gear S3 frontier, dayanıklı tarzıyla güçlü bir dış görünüme sahip. Gear S3 classic ise klasik saatlerde bulunan minimalist ve zarif tarzı yansıtıyor.

16 milyon renge sahip Her Zaman Açık Ekran (AOD) özelliği sayesinde, Gear S3’ün ekranı kararmıyor ve her zaman saati gösterebiliyor. Kullanıcılar, önceden tasarlanmış saat arayüzlerini kullanabilecekleri gibi, kendi tasarımlarını da yapabiliyorlar.

22mm’lik standart kayış boyutuna uygun olması nedeniyle Gear S3, kullanıcılara birçok sayıda kayışı kullanma özgürlüğü sunuyor. Gear S3’ün uzun ömürlü pili ise tek bir şarj ile 3-4 güne varan kullanımı mümkün kılıyor.

Şık görünümüne ek olarak Gear S3, IP68 suya ve toza dayanıklılık standardına sahip. Gear S3 Frontier versiyonu, hareketli yaşam tercihlerine sahip kullanıcıların ihtiyacı düşünülerek, MIL-STD-810G standartlarında dayanıklılık sunuyor. Gear S3’ün her iki versiyonu, çizilmeye karşı dirençli bir ekran sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış Corning Gorilla Glass SR+ ile donatıldı.

Tüketicilerin güvenliği düşünülerek tasarlanan Gear S3 ile kullanıcılar, zor bir durum halinde telefonları ellerinin altında değilken bile aile üyelerine, arkadaşlarına veya yardım ekiplerine konum hakkında bilgi veren SOS mesajı gönderebiliyor ve konum takibini etkinleştirebiliyor.

Samsung Gear S3 frontier ve classic modelleri 1299 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla, 2 Aralık tarihinden itibaren Samsung mağazaları, operatörler ve zincir teknoloji marketlerinden temin edilebilecek.

Gear S3 Ürün Özellikleri

Samsung Gear S3
Gear S3 frontier Gear S3 classic
Model Bluetooth Bluetooth
Ekran 1,3” Dairesel Süper AMOLED

360 x 360, 278ppi

Tam Renkli Daima Açık Ekran

Corning Gorilla Glass SR+

AP Çift çekirdekli 1.0 GHz
İşletim Sistemi Tizen Tabanlı Giyilebilir Platformu 2.3.2
Boyut 46 x 49 x 12,9

62 gr (kayışsız)

46 x 49 x 12,9

57 gr (kayışsız)

Kayış 22 mm 22 mm
Bellek 4GB dâhili bellek, 768MB RAM
Bağlantı Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC, MST, GPS/Glonass Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/g/n,

NFC, MST, GPS/Glonass

Sensör Hızölçer, Jiroskop, Barometre, Kalp Atış Hızı Ölçer, Ortam Işığı
Pil 380mAh
Şarj Kablosuz şarj (WPC Endüktif)
Dayanıklılık IP68 suya ve toza dayanıklılık