Anasayfa Haber Bülten ASUS Republic Of Gamers 10 Yaşında!

ASUS Republic Of Gamers 10 Yaşında!

ASUS, oyuncular için tasarladığı Republic Of Gamers (ROG) markasının 10. yılını kutladı.

ASUS, oyuncular için tasarladığı Republic Of Gamers serisinin 10. Yılı için sevilen e-sports takımları ve oyunseverlerin katıldığı bir kutlama gerçekleştirdi. 14 Aralık’ta Dorock XL Kadıköy’de gerçekleşen gecede Kaan Kural ve Pascal Nouma sahnede kozlarını paylaşarak katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Dark Passage, Super Massive, Space Soldiers, Crew gibi sevilen e-Sports takımlarının da katıldığı gece, Pascal Nouma’nın DJ performansıyla devam etti.

ASUS Sistem İş Birimi Türkiye, Afrika ve İsrail Bölge Direktörü Bora Aras’ın açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte, Asus Open Platform İş Geliştirme Müdürü İlker Bacaksız ROG serisi ürünleri tanıttı. ASUS’un Ar-Ge ve teknolojik yenilik odaklı anlayışından, üstün tasarım ve mühendisliğe olan bağlılıklarından söz eden Bora Aras, dünya çapında oyun toplulukları tarafından takdir edilmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Aras ayrıca:

“ASUS’u dünyada bir numaralı oyun markası yaptığınız için teşekkür ederiz! Sizlere minnettarız ancak biliyoruz ki daha yapacak çok işimiz var. Günün sonunda bizi buraya getirenler heyecanla bizi takip eden kullanıcılarımız ve biz de onlar için çalışıyoruz. Bir sonraki on yılda ve daha ileride ROG’u daha da geliştirmeye ve oyunculara çok daha efsanevi yenilikler sunmaya devam edeceğiz!”dedi.

Katılımcılar Benzersiz Bir ROG Deneyimi Yaşadı

Etkinlikte sergilenen ROG serisinin dizüstü ve masaüstü oyun bilgisayarları da katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Republic of Gamers’ın 10. yaşı için düzenlenen gecede katılımcılar, halihazırda satışta olan ROG dizüstü oyun bilgisayarları G752/GL502’nin yanı sıra, 2017’nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak G11 ve GT51 masaüstü oyun bilgisayarlarını da yakından inceleme şansını yakaladı.

Ayrıca ASUS’un partnerleri tarafından ROG’un 10. yıldönümü için hazırlanan oyun bilgisayarları da sergilendi. Çeşitli oyuncu ihtiyaçlarına özel ana kart ve grafik kartları, profesyonel oyuncular için özel tasarımları ve parlak renkleriyle ROG oyuncu ana kart serisi ürünleri, Pro Gaming serisi ana kartlar ve en güncel Nvidia GeForce GTX 10 serisi Strix grafik kartlarından oluşan sistemler oyunseverlerin beğenisine sunuldu.