Anasayfa Haber Resident Evil 7 PC Demosu Çıktı

Resident Evil 7 PC Demosu Çıktı

Resident Evil 7 için hazırlanan demo, Steam üzerinden PC kullanıcılarına sunuldu.

Resident Evil 7: The Beginning Hour adıyla Steam üzerinden yayınlanan demo, yeni oyunun tadına bakmak isteyenler için artık yayında. Capcom tarafından geliştirilen oyunun çıkmasına çok fazla zaman kalmadı. Önceden bildirilen resmi çıkış tarihi 24 Ocak 2017.

Resident Evil 7 demosunu Steam üzerinden indirmek isteyenler, bu demonun ana oyun sayfasından farklı bir bağlantıda olduğunu dikkate almalı. Burada verdiğimiz bağlantıdan oyunun demosuna ulaşabilirsiniz.

Resident Evil 7’nin sistem gereksinimlerini daha önce yayınlanmıştık. Demoyu çalıştırmak için de aynı özellikler geçerli olacaktır.

 

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...