Anasayfa Haber Bülten Netflix Ve Vestel Yeni Bir Kampanya Başlatıyor

Netflix Ve Vestel Yeni Bir Kampanya Başlatıyor

Vestel ve Netflix işbirliği ile 20 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında 4K UHD TV alan herkes 3 ay boyunca Netflix Premium aboneliği kazanıyor.

Vestel ve Netflix, orijinal 4K görüntü kalitesi ile televizyon izlemenin yeni bir yolunu sunuyor. 20 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017 arasında Vestel 4K UHD TV alan herkes, 3 ay boyunca 39,99 TL değerindeki Netflix Premium paketi aboneliği kazanacak.

Vestel TV’de, Vestel Tablette, Vestel Venus’te

Premium üyelikle Netflix içeriklerini 4 farklı ekranda izleme imkanı bulan tüketiciler, dilerlerse Vestel televizyonlarında, Vestel tabletlerinde ya da Vestel’in akıllı telefonu Venus’te izleyebilirler. Netflix sayesinde tüketiciler, Vestel cihazları üzerinden Hollywood filmlerini, en iyi yabancı dizileri, Türkçe programları, belgeselleri, bağımsız filmleri, stand-up komedileri ve çocuklara özel çok çeşitli içerikleri anında seyredebilecek.

Tek Tuşla Dünya Vestel’de

4K görüntü kalitesine sahip yüzlerce saatlik içerik dünyasının kapılarını açan Vestel ile Netflix içeriklerine ulaşmak tek bir tuşla mümkün. Netflix tuşlu uzaktan kumandalar artık Vestel ile Türkiye’de de var.

Tüketiciler Netflix kampanyasına 20 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında satın aldıkları her 4K UHD Vestel TV ile sahip olabilirler. Vestel’in son teknoloji tüm ürünleri Vestel satış noktalarında tüketiciye sunulmaktadır.