Anasayfa Haber LG G6 Tasarım Görselleri Sızdırıldı

LG G6 Tasarım Görselleri Sızdırıldı

LG G6’ya ait olduğu söylenen tasarım görsellerinde telefonun bazı özellikleri göze çarpıyor.

LG tarafından MWC 2017 etkinliğinde resmen tanıtılması beklenen G6 modeline ait olduğu iddia edilen tasarım görselleri sızdırıldı. LG’nin G6 modeliyle modüler tasarımı terk edeceği ve daha geleneksel çizgilere döneceği düşünülüyordu.

Yeni sızan görseller de bu söylentileri doğrular nitelikte görünüyor. LG’nin G6 modelinde kullanacağı ekranın 1440×2560 çözünürlükte ve 5.3 inç boyutunda olacağı tahmin ediliyor. Buradaki görsellerde bu teknik detaylar görünmese de, ekranın kıvrık değil de düz panel olacağı görülebiliyor.

LG’nin G6 ile birlikte daha ince ve kapalı bir tasarıma gitmesi bekleniyordu. Nitekim bu görüntülerde de arka kapağın açılmadığı ve bataryanın değişebilir olmadığı görülebiliyor. Arka tarafta yer alan açma tuşunda yine parmak izi okuyucu olması bekleniyor.

Şirketin yeni telefonunu ne zaman çıkaracağı kesin değil. Ancak bazı kaynaklara göre MWC etkinliğinden hemen sonra, Mart ayında piyasaya sunması muhtemel. LG G6 tasarım görüntülerini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

 

 

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...