ASUS ZenFone 3 Ailesi Artık Türkiye’de

In Bülten, Haber by Berker Güngör3 Comments

26 Ocak’ta düzenlenen etkinlikle ZenFone 3 ile beraber ZenFone 3 Max, ZenFone 3 Laser ve ZenFone 3 Zoom tanıtıldı.

ASUS ZenFone 3 ailesinin Türkiye lansmanı, 26 Ocak Perşembe günü Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirildi. ASUS ZenFone 3 serisinin tanıtıldığı lansmanda ZenFone 3, ZenFone 3 Laser, ZenFone 3 Max ve ZenFone 3 Zoom’un gelişmiş fotoğraf özellikleri müzede gerçekleşen özel bir turda deneyimlendi.

ZenFone 3’ün 4GB RAM ve 64 GB dahili depolama modelleri tüm satış kanallarında tüketicilere sunulacak. Ön ve arka yüzünde çizilmelere karşı dayanıklı Corning Gorilla Glass kullanılan ZenFone 3 ZE552KL, 5,5-inç Full HD Super IPS+ ekranla donatılmış. Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan ZenFone 3’ün, 16 MP PixelMaster 3.0 teknolojili kamerası, 4K UHD video çekme imkanı sunuyor.

ZenFone 3 Laser, adını ışık hızında lazer odaklama sistemi ile donatılan Pixelmaster 3.0 kamerasından alıyor. 13 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera, ZenFone 3 Laser’ın süper çözünürlük özelliği ile 4 kat artırılıyor ve karanlık ortamlarda bile fotoğraf çekilmesine olanak sağlıyor. 3-axis Video EIS özelliğine de sahip ZenFone 3 Laser, üç eksende de gerçekleşen hareketleri sürekli takip ediyor ve çekilen görüntülerde titremeye bağlı oluşabilecek bulanıklığı engelliyor.

ZenFone 3 Max, 4100 mAH’lik şarj kapasitesine sahip bataryasıyla uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. 175 gram ağırlığında ve 8.3 mm inceliğe sahip ZenFone 3 Max, ters şarj özelliği ile taşınabilir güç kaynağı haline de getirilebiliyor. ASUS PixelMaster 13 Megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kameraya sahip ZenFone 3 Max, süper çözünürlük modu ile 52 megapiksel fotoğraf oluşturabilme özelliğine sahip.

SuperPixel teknolojili ZenFone 3 Zoom, adını 2.3x optik zoom ve toplamda 12x zoom sağlayan kamerasından alıyor. ZenFone 3 Zoom, 5000 mAh kapasiteli bataryasıyla tek şarjda 6,4 saatlik 4K UHD video çekimine olanak sağlıyor.

Zenfone 3 Laser’in tavsiye edilen satış fiyatı 1.299 TL iken, Zenfone 3 Max’in tavsiye edilen satış fiyatı 1.099 TL olarak belirlendi. 64 GB dahili depolama ve 4 GB RAM’e sahip ZenFone 3’ün tavsiye edilen satış fiyatı ise 1.899 TL. 12x Zoom özelliğiyle dikkatleri çeken ZenFone 3 Zoom ise Mart ayında tüketicilerle buluşacak.

ASUS ZenFone 3 Fiyatı ve Özellikleri