Logitech Spotlight İle Sunum Performansı Artıyor

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Logitech, sunumda slaytlar arasında rahatça gezinmeye imkân veren Logitech Spotlight Sunum Kumandası’nı piyasaya sundu.

Ekrandan 30 metre (100 adım) uzaklıkta dahi çalışan Spotlight, geleneksel slayt atlatma araçları veya lazer ışıklarından farklı olarak, konuşmacının iyi bir performans göstermesini sağlıyor. Gelişmiş işaretleme sistemine sahip uzaktan kumanda, anlatılmak isteneni daha iyi vurgulamaya, ekrandaki içeriği büyütme imkân sağlarken, videoları oynatmak ve bağlantıları açmak için de kullanılıyor.

Logitech Spotlight, USB alıcısı veya Bluetooth Smart teknolojisiyle anında bağlanıyor. Çoğu cihazda tak-çalıştır olarak kullanılabilen uzaktan kumanda, tüm popüler sunum uygulamalarıyla uyum sağlıyor. Akıllı şarj olma özellikleriyle ön plana çıkan ürün 1 dakika şarj edildiğinde 3 saat aralıksız kullanılabiliyor.

İlave özellikler eklenip güncellenecek bir uygulamayla da çalışabilen Spotlight uygulamasından işaretleme modu büyüteç veya vurgulama olarak değiştirilebiliyor, titreşimli alarm sistemi sayesinde zamanlama kurulabiliyor. Ayrıca, tanımlanan el hareketiyle ses açma ve kapatma gibi fonksiyonlar eklenebiliyor.

Logitech Spotlight Sunum Kumandası 129,99 dolar tavsiye edilen satış fiyatıyla Mart 2017 itibarıyla Türkiye’de piyasaya sunulacak.