Anasayfa Haber Bülten Samsung Şubat Kampanyası

Samsung Şubat Kampanyası

Samsung, 1-19 Şubat tarihleri arasında Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ve Galaxy Note 5 için yeni bir kampanya düzenledi.

Samsung Türkiye’nin Şubat kampanyasında Galaxy Note 5 ve Galaxy S7 telefon alanlara 200 TL hediye çeki kampanyası başladı. Galaxy S7 Edge modeli için bu hediye çeki 250 TL olarak açıklandı.

Peki katılmak için neler gerekiyor? Öncelikle alınan telefonun Samsung Electronics tarafından ithal edilmiş yani resmi satış üzerinden gelen bir telefon olması gerekiyor. Alışveriş Samsung Mağazaları, internet üzerinden resmi satış yapan pek çok sitede geçerli.

Hediye çeki Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarları içeren ürün gruplarında geçerli. Peki almak için ne yapmanız gerekiyor?

www.samsungwa.com.tr/kampanya internet sitesine girip formu doldurmanız, faturanızı yüklemeniz gerekiyor. Fatura üzerindeki ismi kullanmanız gerekiyor. Kodunuz kontrol edildikten sonra 3 gün içerisinde hak kazandıysanız e-posta ile kodunuzu alabiliyorsunuz.

Hediye çeki kodu tek seferlik alışverişte, mağazaya göstererek ya da samsungwa.com.tr internet sitesi üzerinde kullanılabiliyor. Son başvuru tarihi 28 Şubat 2017, son kullanım tarihi ise 15 Mart 2017 olarak belirlenmiş.

Ek sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Yine bütün şartların detaylarını www.samsungwa.com.tr/kampanya üzerinden kontrol edebilirsiniz.