Anasayfa Haber Nokia Yeni Telefonlarını MWC 2017 Fuarında Tanıtacak

Nokia Yeni Telefonlarını MWC 2017 Fuarında Tanıtacak

Nokia markasının sahibi HMD Global, fuarda üç yeni model tanıtmayı planlıyor.

Yabancı basına yansıyan çeşitli raporlara göre, Nokia telefonları üretmek ve satmakla yükümlü olan HMD Global, yeni modellerini MWC 2017 fuarında görücüye çıkaracak.

Şirketin halen üst seviye bir model üzerinde çalıştığı biliniyor. Ancak bu modelin henüz tamamlanmadığı için daha sonraya kalacağı tahmin ediliyor.

MWC 2017 fuarında tanıtılacak modeller ise orta sınıf olacaklar. Nokia 3 modelinin 149 Euro, Nokia 5 modelinin ise 199 Euro fiyata sahip olması bekleniyor.

Tanıtılacak üçüncü model ise Nokia 3310 adını taşıyor. Nokia markasının en çok satmış telefonlarından olan 3310’un modern versiyonu olan bu cihazın, yine aynı heyecanı uyandırıp uyandırmayacağını ise tanıtıldığında göreceğiz.

 

  • Coşkun Kavlak

    nokia eger iyi bir ilerleme yaparsa samsung ve apple ın baş düşmanların dan olabilir
    çünkü insanlar nokia ya deger veriyor geçmişte kullandıkları için bi tecrübe sahibiler
    bunun için eger nokia elle tutulur şeyler sunarsa şu anda piyasada satılan samsung ,iphone ,xiaomi ,lgvb. gibi firmalara düşman olur insanlar yoruldu çünkü ekran ram cpu araştırmaktan sadece dışardan bakarak satın almak istiyorlar. ve nokia içi gibi dişının da çakma bileşenlerden olmadıgını biliyorlar gerçekten bugideş iyi olursa bir sonraki telefonum nokia olacagı kesin..