Anasayfa Haber Bülten MSI, GTX 1080 Ti Tabanlı Yeni Ekran Kartlarını Duyurdu

MSI, GTX 1080 Ti Tabanlı Yeni Ekran Kartlarını Duyurdu

MSI, NVIDIA’nın yeni amiral gemisi grafik işlemcisine sahip yeni ekran kartları serisini duyurdu.

MSI’ın ödül sahibi başarılı GAMING X serisinin mimari temeli ile üretilen MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11G, TWIN FROZR VI soğutucunun tüm gücünü kullanarak daha yüksek çekirdek ve bellek saat hızlarına ve dolayısıyla oyunlarda daha yüksek performansa ulaşıyor. Çarpıcı görünüme sahip TWIN FROZR soğutucunun tanınmış geometrisi, GAMING kırmızısı ile kapaktan taşarak parlarken, yan tarafta bulunan MSI GAMING Dragon RGB LED ile sisteminize ve ruh halinize göre 16.8 milyon renk arasında özgürce seçim yapabilirsiniz.

Military Class 4 bileşenler kullanılarak üretilen yepyeni özelleştirilmiş PCB tasarımı ve 8 pin güç konnektöreri, ekran kartınızı maksimum seviyeye ulaştırmak için daha yüksek hızaşırtma performansına olanak tanıyor. Kaliteli mat siyah arka plaka ise ekran kartınıza hem yapısal sağlamlık, hem de güzel bir görünüm kazandırıyor.

SEA HAWK

MSI GeForce GTX 1080 Ti SEA HAWK X, MSI’ın üst sınıf ekran kartı üretim mühendisliği ve Corsair’ın popüler Hydro Serisi sıvı soğutma modülünü bir araya getiren işbirliğinin ürünü. Yüksek oranda artırılmış oyun performansı ile birlikte daha kutudan çıkar çıkmaz, sessiz ve iyi soğutma performansına sahip bir ekran kartı ortaya çıkıyor.

SEA HAWK EK

MSI GeForce GTX 1080 Ti SEA HAWK EK X ekran kartları, EK’in yüksek performanslı su soğutma çözümlerindeki tecrübesi sayesinde yüksek performans bekleyenlerin ihtiyaçlarına hitap ediyor. EK ile işbirliği ile üretilen MSI GeForce GTX 1080 Ti SEA HAWK EK X, çok daha iyi bir oyun deneyimi için atılan adımların bir ürünü. Bu ekran kartları MSI’ın üst sınıf ekran kartı mühendisliği ve EK’in su soğutma çözümlerini bir araya getiriyor.

ARMOR

Şık siyah-beyaz tasarımı ile gelişmiş zırhlardan esinlenen MSI GeForce GTX 1080 Ti ARMOR 11G OC, farklı bir görünüm arayan modder ve oyuncular için iyi seçim. Yeni ARMOR 2X termal tasarımı, TWIN FROZR V ekran kartlarında da bulunan MSI’ın patentli TORX Fan teknolojisini ve daha da ileri soğutma performansı için Advanced Airflow Control teknolojisini kullanıyor. Internet veya hafif oyunlar gibi fazla yük gerektirmeyen koşullarda ise MSI’ın Zero Frozr teknolojisi sayesinde fanlar durdurularak sisteminizin tamamen sessiz çalışması sağlanıyor.

AERO

Siyah-yeşil görünümü ile MSI GeForce GTX 1080 Ti AERO 11G OC, tüm NVIDIA sistemlerde güzel görünecek. Yeni AERO ekran kartları, sıcak havayı radyal bir fanla PC’nın arka kısmındaki havalandırma ızgarasından dışarı atan bir soğutma sistemi kullanıyor. Böylece sistemin diğer bileşenleri sıcak havadan etkilenmiyor.

 

 • TC Dinçer Gürel

  SEAHAWK X . Sabırsızlıkla bekliyorum

 • Cengiz Köksal Keleş

  Asus Dağıtır Geçer

 • mustafasim

  işlemci intel i7 4790 3,6ghz bu ekran kartıyla sıkıntı yaratır mı? 4K performansı ve 1080p’de darboğaz yaratır mı?

 • Nadsiro Maltriax

  4kda darboğaz yapmaz ama 1080pde yapar. İşlemci değişecekseniz ryzen le iyi gider

 • mustafasim

  değişmeye bütçem yok o kötü oldu.

 • muhammet can

  Amacın 4K ya da 2K oyun oynamak değilse neden 1080ti alasın ki? Bu çözünürlüklerde de hiç bir darboğaz yaşamazsın emin ol. Hatta senin yerinde olsam(1080p bir monitörün var diye tahmin ediyorum) şimdi kartı alıp bir süre idare ettikten sonra 4K bir monitör ile taçlandırırdım. 1080p monitör de çok sıkıntı değil çünkü çözünürlüğü kolayca arttırabilirsin. Bunun geri dönüşü az olur ama zaten idarelik. Al kullan derim ben. İlla ki bekleyeceksen AMD de sağlam geliyor, bekleyebilirsin

 • mustafasim

  4k monitor var onda sıkıntı yokta eski oyunlar falan da oynayacağım zaman sıkıntı olur diye korkum var. 2k da darboğaz yoksa o da olumlu ne diyim :)

 • Kadir Korkmaz

  hiç gerek yok bence gereksiz pahalı. sırf 5-10 derece soğuk çalışacak diye aradaki fiyat farkına değmez.

 • Yağız Hüseyin Özkan

  Aero şekil, önümden çekil.

 • Yağız Hüseyin Özkan

  kardeşim 5-10 derece ne alaka sıvı soğutma takıyorsun ekran kartına. Profesyonel kullanılacaksa kesinlikle değecektir.

 • Ahmet Yılmaz

  hem ekran kartlarında hemde işlemcide olacak arabalardaki sistem. o.c yaparkende işe yarayacaktır aksi taktirde oc yaparken çok ısınır bozulur satamazssında elinde kalabilir

 • ArthaSLaureNN

  Asusları bekliyoruz :)

 • Nadsiro Maltriax

  Şimdilik iş görür ilerde bütçeniz genişleyince yeni 10nm nesline geçersiniz.

 • Polat Alemdar

  mass effect gtx 1060 öneriyor. 2 sene sonra gtx 1080 önerecekler onun için gtx1080 alınır 1080p için.

 • Furkan Şahin

  Nezaman Çıkıcakmış Net Bir Tarih Varmı ?

 • TC Dinçer Gürel

  bende şimdi bu soruyu sormak için gelmiştim :)

 • Oğuz Çelik

  Darboğaz falan yapmaz. Bu kart 1080p’de tam gücüyle çalışmaz diye birşey de yok. Normal grafik ayarları dışında ekstra ayarları da yükselttiğin zaman kart tam gücüyle çalışır. GTX 1070-1080 önerenler olucaktır. Net’ten videolara bakarsan gtx 1080’nin bile bazı oyunlarda 1080p’de sıkıntılı olduğunu görürsün her ayarı ultra yapınca. O yüzden 1080ti 1080p monitörde kullanılmaz diyenlere bakma. Ayrıca bu kartın 4k kartı olması için Ultra ayarlarda stabil 60 fps vermesi lazım. 4k’da 60’ın altına düştüm mü 4k kartı falan demem ben. Asıl 4k kartları bir sonraki mimari olucak