12. İLTEK Günleri YTÜ Davutpaşa Kampüsünde Yapılacak

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Elektronik, yazılım, telekomünikasyon, mekatronik sektörlerinin öncü firmalarının sponsorluk ve katılımlarıyla gerçekleşen, YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği 12. İLTEK Günleri, 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik
Fakültesi Konferans Salonu’nda yapılacak.

Sayılı günlerin kaldığı lider teknoloji etkinliğinde paneller, teknik ve kariyer odaklı oturumlar, CEO Forum ve eğitimler yer alacak. Ayrıca Türkan Şoray da katılımcılarla buluşacak.

Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu, Etiya CEO’su Aslan Doğan, P.I. Works CEO’su Başar Akpınar, PayU CEO’su Emre Güzer kariyer ve başarının altın sırlarını katılımcılar ile paylaşacak. Turkcell’in Platin Sponsor olduğu etkinlikte şirketlerin açmış olduğu stantlarda iş/staj başvurusundan bulunabilir, CV bırakabilirsiniz.

30 Mart 2017 tarihinde, yani etkinliğin son gününde VR sistemlerinden büyük simülasyon makinelerine kadar pek çok sanal gerçeklik cihazını deneyimleyebileceğiniz kapsamlı bir
Simülasyon ve Sanal Gerçeklik Fuarı katılımcıların deneyimine sunulacak. Ayrıca 4 Huawei p8 Lite Cep Telefonu çekilişle sahibini bulacak.

Tamamen ücretsiz ve sertifikalı olan etkinliğe http://iltek.ytuieee.com adresinden hemen kayıt olabilirsiniz.