South Park: The Fractured But Whole Çıkış Tarihi Belli Oldu

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Eric Cartman, kasabayı kurtarma fırsatını yakalayıp, Coon & Arkadaşları’nın lideri olarak The Coon’u kuruyor.

Ubisoft ve South Park Digital Studios, bugün South Park: The Fractured But Whole oyununun 17 Ekim 2017’de Kuzey Amerika ve EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Asya) ülkelerinde çıkacağını açıkladı. Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen The Fractured But Whole, 2014 ödüllü South Park: The Stick of Truth’un devamı niteliğinde ve Xbox One, PlayStation4 ve Windows PC’de yayınlanacak.

South Park: The Fractured But Whole dört farklı versiyonda çıkacak: Standart, Gold, Steelbook Gold ve Collector’s. South Park: The Fractured But Whole oyununu satın alanlar South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz elde edecek. Oyunu belirli partnerlerden ön sipariş verenler The Stick of Truth’u hemen oynayabilecekler.

Tüm ön siparişlerde ayrıca özel bir oyun içi asistan olan Towelie: Oyun Arkadaşı elde edeceksiniz. South Park sokakları eskisi kadar güvenli değil ve en tecrübeli South Park askerinin bile yardıma ihtiyacı olacak. Towelie: Oyun Arkadaşı’nız oyun boyunca, oyunculara önemli noktalarda yararlı ve eğlenceli tavsiyelerde bulunacak.