Çizgi Tagem, Bilişim İçeriklerini Ücretsiz Paylaşıyor!

In Haber by Berker Güngör1 Comment

Çizgi Tagem, 1999 yılından bu yana birikmiş tüm bilişim eğitim malzemelerini ücretsiz kullanıma açıyor.

Niyazi Saral ve Çizgi Tagem, bilişim sektörüyle biraz ilgilenmiş hemen herkesin aşina olduğu isimlerdir. Yıllardır Türkiye bilişim sektörüne emek vermiş olan Niyazi Saral, Çizgi Elektronik bünyesinde kurduğu Çizgi Tagem ile gençlerin bilişim alanındaki eğitimine de büyük katkıda bulunmuştur.

Çizgi Tagem bünyesinde 1999 yılından beri biriktirilen tüm eğitim malzemeleri, şimdi CloudCopy adı altında tamamen ücretsiz olarak kamu kullanımına açılıyor. Toplam 2,000 saat bilişim eğitim videolarını, görsel eğitimleri, ders sunumlarını, teknik/teknolojik dokümanları ve 25.000 sınav sorusunu içeren bu veri tabanı benzeri pek bulunmayan türden bir hazinedir denebilir.

Bu içeriklere ücretsiz erişmek isteyenler burada verdiğimiz bağlantıdan ilgili başvuru formlarına ulaşarak ücretsiz erişim talep edebilirler.

Eğer tüm bu içeriğe karşılık bir bedel ödeyerek ulaşmak ve yılların eğitim çabalarına bir nebze olsun katkıda bulunmak isterseniz, onu da buradaki bağlantıdan yapabilirsiniz.

1 TB USB 3.0 harici disk üzerinde gelen eğitim içerikleri ve 2 yıllık abonelik bedeli olarak belirlenmiş ücretin gerçekten de çok cüzi kaldığını belirtmek lazım!