Anasayfa Haber Euro Truck Simulator 2 İçin İtalya Haritası Geliyor

Euro Truck Simulator 2 İçin İtalya Haritası Geliyor

SCS Software yeni DLC ile İtalya’nın dağlarını aşmaya hazırlanıyor.

Euro Truck Simulator 2 çıkalı hayli zaman geçti ancak yapımcı SCS Software devamlı ek paketler ve güncellemelerle oyunu ayakta tutmayı başarıyor. Tabii pek fazla kamyon simülatörünün olmaması da hayli işlerine yarıyor.

ETS 2 için en son çıkan DLC ile Fransa yolları da sanal kamyonculara açılmıştı. Şimdi sıra İtalya’ya gelmiş görünüyor. Her ne kadar oyun zaten Kuzey İtalya’nın bir kısmını içerse de, bu yeni DLC ile birlikte Roma’ya direksiyon sallamak da mümkün olacak.

SCS Software henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Ancak yeni paketin yıl sonundan önce satışta olacağı ifade edildi. Fransa için çıkan DLC ile benzer bir fiyata satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

 

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...