Anasayfa Makale Intel 8. Nesil Coffe Lake İşlemciler Beklenmeli mi?

Intel 8. Nesil Coffe Lake İşlemciler Beklenmeli mi?

Intel 8. Nesil İşlemciler Beklenmeli mi?
Intel 8. Nesil İşlemciler Beklenmeli mi?

Intel 8. Nesil işlemciler neler getirecek? Coffee Lake sistemler nasıl olacak? İşlemciler çıkmadan önce bilinenler üzerinden bekleyip beklememek gerektiğini konuşuyoruz.

Intel’in Tick Tick stratejisi değişirken AMD’nin Ryzen işlemcileri piyasaya girdi. Rekabet ve değişimler aynı anda denk gelince karşımıza birden çok ve farklı işlemci ailesi çıkıyor.

Intel’in 8. nesilde 3 farklı kod isme sahip işlemcisi olacak. Kaby Lake Refresh, Coffee Lake ve Cannon Lake. Peki son kullanıcı olarak beklemeli mi, mevcut standartlarda sistem toplamalı mı? Performans nasıl olacak? LGA 1151 ve LGA 1151 V2 olayları nasıl olacak? 14 nanometre, 10 nanometre ve üretim süreçleri gibi pek çok detay var. Z270’in ötesinde Z370 ve B360 anakartlar gelecek ama ne kadar kullanabileceğiz? AM4 daha mı mantıklı? Ryzen’in konumu ne? Sorular çok.

Kısa videomuzda bilinenleri ve yorumlarımızı paylaşıyoruz. Coffe Lake ve diğer yeni nesil işlemcileri test ettiğimizde bu bilgileri gözden geçireceğiz. Yeni ve güncel videolarımızı www.technopat.net üzerinde takip edip izlemeyi unutmayın.

Technopat YouTube Kanalına Abone Olmak İçin Tıklayın