The Division İçin Ücretsiz DLC Geliyor

In Haber, Oyun by Berker GüngörLeave a Comment

Ubisoft oyuncu sayısı düşen The Division için büyük bir güncelleme çıkaracağını duyurdu.

Ubisoft’un The Division oynayanların sayısının gittikçe düşmesinden pek de memnun olmadığı bir sır değil. Oyunun ömrünü uzatmak için plan yapan şirket, bu sonbaharda yeni ve büyük çaplı bir güncelleme yayınlanacağını duyurdu.

The Resistance adıyla duyurulan yeni güncelleme oyunu 1.8 sürümüne yükseltmekle kalmayacak, bolca yeni içerik de getirecek. Tamamen ücretsiz olacağı duyurulan The Resistance ile birlikte oyun West Side Pier adlı yeni bir bölge eklenecek.

Çok sayıda haritadan oluşan yeni bölgeyle birlikte yeni oyun modları da gelecek. Bunlardan en önemlisi Resistance adlı mod, burada dört oyuncu birlikte dalga dalga gelen yapay zeka düşmanlara karşı koyacak. Skirmish modu ise 4 kişilik iki oyuncu takımını karşı karşıya getirecek.

Bunların haricinde yeni haritalara bol miktarda yeni görev ve etkinlik konulacak. Ubisoft bu ücretsiz içerikle The Division oyuncu sayısını yeniden artırabilmeyi umuyor. Kesin yayın tarihi henüz belli değil, ancak The Resistance sonbahar bitmeden yayınlanmış olacak.