MSI X370 GAMING M7 ACK Anakart Satışa Çıktı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Yeni AM4 Enthusiast GAMING amiral gemisi X370 GAMING M7 ACK artık raflarda yerini aldı.

X370 GAMING M7 ACK, Killer Ethernet ve Killer WIFI AC bağlantılarını bir araya getiren Killer DoubleShot PRO özelliğine sahip dünyanın ilk AM4 anakartı.

KILLER DOUBLESHOT PRO

Killer DoubleShot Pro, hem Killer Wireless-AC, hem de Killer Ethernet donanımı bulunan sistemlerde yüksek hız, akıllı çözüm ve denetim sunar. DoubleShot Pro, (ethernet veya wireless üzerinde bulunan) en hızlı ağ bağlantısını seçer ve yüksek öncelikli veri trafiğini bu arayüz üzerinden gönderir. Tüm standart veri trafiği ise diğer arayüz üzerinden taşınır. Böylece yüksek öncelikli veri trafiği her zaman en hızlı ve en güvenilir bağlantı üzerinden sağlanır. Killer teknolojisi gecikmeye duyarlı oyun ve ses verilerini de otomatik olarak tanır ve yine en hızlı arayüz üzerinden gönderir.

Killer DoubleShot Pro, hem Killer Wireless, hem de Killer Ethernet arayüzlerini aynı anda kullanır. Böylece kullanıcıya daha pratik bir bant genişliği sağlanmış olur. Killer Ethernet, 1Gb/sn veri trafiğine olanak tanırken Killer Wireless-AC (2×2 11ac) 867 867 Mbps trafik akışı sağlayabilir. Killer DoubleShot Pro bu arayüzlerin her ikisinin aynı anda kullanılmasına olanak tanıyarak 1.867 Gb/sn’ye varan maksimum ağ akışı sunar.

Killer Control Center ise kullanıcıya tek bir kolay uygulama üzerinden her iki ağ arayüzü üzerinde doğrudan denetim sağlama ve böylece tüm ağ trafiğini özelleştirerek öncelik atama imkanı verir. Uygulamalar Sayfası, hangi uygulamanın hangi arayüz üzerinden akacağını ve ne kadar bant genişliği kullandığını gösterir.

M.2 SHIELD FROZR

X370 GAMING M7 ACK, NVMe tabanlı SSD üzerinden oyun ve uygulamalara yüksek hızda ulaşmak isteyen kullanıcılar için 2 adet M.2 TURBO yuvasına sahip. M.2 Shield FROZR sayesinde muhtemel sorunlar da ortadan kalkıyor. Özel soğutma bloğu tasarımı M.2 sıcaklığını yöneterek uzun soluklu oyun seanslarında bile yüksek performansı garantiliyor. M.2 Shield FROZR aynı zamanda M.2 SSD’nizi kasadan gelebilecek sert darbelere karşı da koruyor.

Ses açısından ise, rakiplerinizin konumunu gözleriniz kapalıyken bile belirlemenize olanak tanıyan Audio Boost 4, Nahamic 2+ ile güçlendirildi. Bir Enthusiast GAMING anakartın eşsiz hızaşırtma özellikleri olması gerekir. DigitALL güç tasarımı sayesinde bol miktarda güç fazı ve OC Engine2 ile X370 GAMING M7 ACK, sisteminizden maksimum hızaşırtma performansını almanız için tasarlandı. Depolama ve kolay bağlantı için Steel Armor destekli Turbo U.2 ve ön panel USB 3.1 gen2 type-C arayüzü bulunuyor. Böylece en yeni ve en hızlı cihazlarını çok daha pratik bir şekilde bağlayabileceksiniz.

Bolca yeni özellik ve bağlantı seçeneklerine ek olarak, X370 GAMING M7 ACK aynı zamanda sınırsız özelleştirme olanağı tanıyor. Mystic Light ile, oyun sisteminizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı LED efekti kullanarak kişiselleştirebilirsiniz.