World Of Warships 2. Yaşını Kutluyor

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Kaptanlar Eylül boyunca sürecek oyun içi etkinliklerle oyunun yeni yaşını kutlayacaklar.

World of Warships 2. yaşlını kutlamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda oyunu her geçen gün daha da sahiplenen oyuncu topluluğu sayesinde World of Warships, 10 harita ve sadece Japonya ile A.B.D’yi kapsayan 90 gemilik filosundan 228 filolu, 10 uluslu, 30 haritalı bir oyuna evrilmeyi başardı.

Bu süre zarfında oyuna eklenen detaylar gemiler ve farklı savaş alanları ile sınırlı kalmadı elbette. Grafikleri neredeyse tamamen elden geçti ve iyileştirildi. Oyuna değişken hava dinamikleri eklenerek oyuncuların yağmurlu, rüzgarlı, ve sisli hava şartlarına uygun farklı oynanış taktikleri geliştirmeleri hedeflendi. Aynı zamanda PvP dışında gelen PvE modları ve klan fonksiyonları ile oyun zenginleştirildi.

World of Warships Baş Yapımcısı Arthur Plociennik konuyla ilgili düşüncelerini, “2 yıldır geliştirici ekibin ortaya koyduğu olağanüstü emek sayesinde bugün olduğumuz yerdeyiz. Oyuncularımızla ele ele vererek ve onlardan gelen geribildirimleri gece gündüz demeden oyuna eklemeye çalışarak oyunumuzu hep bir adım öteye taşımaya devam ediyoruz. Şimdiye kadar World of Warships’e çok sayıda güncelleme ve iyileştirme geldi. Önümüzdeki günlerde de yepyeni sürprizlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz,” sözleriyle dile getirdi.

World of Warships 2. yılını Eylül boyunca bir dizi oyun içi etkinlikle kutlayacak.