AMD Alana Quake Champions Pack Hediye!

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

AMD Ryzen işlemci ve RX serisi grafik kartları Quake Champions için “Champions Pack” hediyesiyle geliyor.

AMD oyunculara yönelik kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Dünyaca ünlü aksiyon FPS serisi Quake’in yeni ve heyecan verici oyunu Quake Champions’un, içerisinde tüm şampiyonların açık halde sunulduğu Champions Pack, şimdi Vatan Bilgisayar’dan satın alınan Ryzen işlemciler ve RX serisi grafik kartları ile ücretsiz olarak veriliyor.

Kullanıcılar, 22 Ağustos 2017 – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vatan Bilgisayar şubelerinden satın alacakları Ryzen 5 veya Ryzen 7 serisi işlemcilerle birlikte, ücretsiz olarak Quake Champions oyunu için Champions Pack kodu almaya hak kazanacaklar. Buna ek olarak 22 Ağustos 2017 – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vatan Bilgisayar şubelerinden satın alınan Radeon RX 580, RX 570 veya RX 560 grafik kartları ile birlikte yine bu paket hediye verilecek.

Quake Champions için sunulan Champions Pack, oyundaki tüm geçerli ve gelecek şampiyonların yanı sıra ve Ranger için ek bir görünüm sağlıyor. Ryzen serisi işlemciler, üstün çoklu çekirdek performansları oyun ve uygulamalarınızda en iyi deneyimi sunarken, hız aşırtma için çarpan kilitlerinin açık olmasıyla da ön plana çıkıyorlar.

Radeon RX serisi grafik kartları ise DirectX 12 ve Vulkan API’leri ile yüksek performanslı oynanış sunarken, Radeon ReLive yazılımı ile oyuncular, oyunun en önemli anlarını kaydedebilir ve yayınlayabilirler.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz: