Anasayfa Haber Bülten ViewSonic Ve Intel UNITE Küresel İşbirliği Duyuruldu

ViewSonic Ve Intel UNITE Küresel İşbirliği Duyuruldu

ViewSonic’in ViewBoard dijital tahta çözümü ve Intel Unite birleşik iletişim platformu, toplantı odalarını akıllı, güvenli ve bağlantılı alanlar haline getiriyor.

ViewSonic konferans salonları ve sınıflarda birleşik iletişimin sınırlarını genişletmek için Intel UNITE ile stratejik iş birliği kurduğunu duyurdu. Birleşik iletişimin (UC) sürekli gelişen dünyasında, en son eğilimleri ve uygulamaları takip etmek, özellikle de UC sisteminizi güncellemek için ağınızın modelini değiştirip yeniden yapılandırmanın gerektiği durumlarda, çok zor hale geldi. Bu deneyimi ilk elden yaşayan ViewSonic ve Intel UNITE çözüm için kolları sıvadı.

“Intel UNITE, Intel’in kendi BT departmanı tarafından geliştirildi ve dışarıya sunduğumuz bir ürün olmadan önce kendi içimizde kullanılıyordu.” diyen Intel UNITE Kurumsal Müşteri Girişimleri ve Stratejileri Direktörü Thomas Loza sözlerini şöyle sürdürdü: “UC altyapımızın sorunlarının tamamen farkındaydık ve sadece o sorunları çözmekle kalmayan aynı zamanda da gelecekte yapılacak geliştirmelerle de uyumlu olan bir çözüm oluşturduk. ViewSonic bunu daha ilk günden anlamıştı.”

ViewSonic ViewBoard ile Intel UNITE’ın bir araya gelmesi, güvenli dijital tahta çözümünü ekleyerek daha üst düzey bir işlevsellik sunuyor. Kapsamlı özelliklere sahip bir tahtaya erişim imkanı sunmasının yanı sıra ViewBoard, toplantı odasının yönetim merkezi haline de geliyor. ViewBoard ve Intel UNITE ile kullanıcılar UC deneyimini, dijital tahta kullanımından video konferansa, oda aydınlatmasına veya donanım yönetimine kadar her açıdan kontrol edebiliyor.

“Sınıfta ya da toplantı odasında en iyi sunum deneyimini sağlamak için sürekli çalışıyoruz. ViewBoard ürün ailemiz sadece dijital tahta işleviyle birlikte çalışmayı daha rahat hale getirmek için değil, BT departmanlarının karmaşık UC sistemlerini çok daha kolay yönetmelerine yardımcı olmak için de geliştirildi.” diyen ViewSonic Global Ürünler Başkanı Bonny Cheng sözlerine şöyle devam etti: “ViewBoard platformdan bağımsız, veri güvenliğine öncelik veren ve pazarın ihtiyaçlarına anında yanıt veren bir ürün ailesi ve Intel UNITE ile aynı hedefi paylaşıyor.”

Intel UNITE çözümü, Ekim 2017’den itibaren ViewSonic’in tüm ViewBoard model seçeneklerinde (86″, 75″, 65″ ve 55″) bulunabilecek.