Anasayfa Haber Bülten World Of Tanks İçin Yeni Savaş Hikayesi Geldi

World Of Tanks İçin Yeni Savaş Hikayesi Geldi

Wargaming, World of Tanks konsol sürümlerine geçtiğimiz aylarda gelen öykü modu savaş hikayelerine bugün itibariyle bir yenisini daha eklediğini açıkladı.

PlayStation4 Pro, PlayStation4, Xbox One X, Xbox One S, Xbox One ve Xbox 360 üzerinden oynanabilen bu yeni hikayede tankçılar, üç bölümden oluşan “Kaçak Kaplan” modunda Kuzey Afrika’da bulunan bir “Tiger” üretim tesisine sızacak ve tank prototipini çalarak hem tarihin, hem de El-Alameyn Muharebesinin seyrini değiştirmeye çalışacaklar.

Bu hikayede hedef, Almanların oldukça sıkı korunan yeni Panzer VI Tiger tank prototipini ele geçirmek. Kum fırtınasına aldırmadan Fransız direniş askeri Marianne Durieux olarak bu imkansız gibi görünen göreve atılacak ve tank prototipini ele geçirerek düşman tesisinden kaçacağız. Kırmızı alarmdaki Alman güçleri attığımız her adımda karşımıza dikilecek ve ne pahasına olursa olsun prototipi ele geçirmemize engel olmaya çalışacaklar.

Kaçak Kaplan görevinin müzikleri, efsanevi oyun müzikleri bestecisi Inon Zur tarafından yapıldı. Zur, daha önce Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age ve Crysis gibi oyunlara müzikleriyle hayat vermiş bir sanatçı. Aynı zamanda kendisi de orduda tankçı olarak görev yapmış olan müzisyen, World of Tanks’in bu yeni savaş hikayesinin hakkını fazlasıyla veriyor.

Savaş hikayeleri kipine gelen beşinci öykü olan Kaçak Kaplan, ücretsiz olarak oynanabiliyor. Şimdiye kadar oyuna eklenen tüm savaş öyküleri, toplamda 12 saatten fazla ve dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınızla çok oyunculu olarak deneyimlenebiliyor. PlayStation4 Pro ve Xbox One X sahipleri, bu öyküleri 4K olarak ve HDR desteğiyle oynayabilirler.

Savaş öyküleri kipi ve World of Tanks konsol sürümleriyle ilgili detaylı bilgi için http://console.worldoftanks.com adresini ziyaret edebilirsiniz.