Anasayfa Oyun Grim Fandango Remastered Oyununu Ücretsiz Edinin

Grim Fandango Remastered Oyununu Ücretsiz Edinin

Grim Fandango klasik bir oyun ve oynamadıysanız modern bilgisayarınızda denemek için Remastered sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kısa video rehberimizi takip etmeniz yeterli…

Macera oyunlarını seven eski kuşak oyuncuların anılarında yer etmiş bir oyundur Grim Fandango. Modern bilgisayarında çalıştırmaya kalkıp da hata alan ve üzülenler için, Remastered olarak elden geçirildi. Bu tarz bilgisayar oyunları tarihine geçmiş oyunların, yeniden elden geçip güncellenmiş olarak sunulması klasik oyun sevenler için çok güzel.

Aynı zamanda hiç adını duymamış, denememiş olanlar için klasik Adventure yani macera oyunlarına kapıyı açabilir. Bu yüzden Gog yani Good Old Games kısa bir süre oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor. Bir Gog hesabı açıp, oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kalıcı olarak sizin oluyor.

Bu işlemi ister internet tarayıcı, ister Gog Galaxy üzerinden yapabilirsiniz. Gog Galaxy, Steam Client gibi bir masaüstü uygulaması ve oyunları kurup oynamayı, güncellemeyi kolaylaştırıyor. Biz kullanıyoruz.

www.gog.com adresine girin, ekranın ortasında Grim Fandango Remastered yazısını ve sağındaki Get For Free tuşunu görün. Tıklayın, sizden giriş yapmanızı isteyecek. Hesabınız varsa girin, yoksa geçerli bir e-posta adresiyle bir hesap açın. Bu işlem ücretsiz ve kredi kartı bilgisi gibi bir şeyler girmenize gerek yok. Yani çekinmenize gerek yok. Ardından kütüphaneye ekleyeceksiniz. İş aslında bitti ama biz videoda işi sağlama alıp kütüphanede oyun var mı, yok mu bir de kontrol ediyoruz. Bu kadar!

Oyun artık sizin. Zaten deneme sürümleri için pek haber ya da video yapmıyoruz. Technopat.net üzerindeki diğer ücretsiz oyun haber ve videoları gibi bu da kalıcı bir sürüm için. Kısıtlı olan ne yazık ki dağıtım süresi, Gog kampanyası bittiğinde oyun tekrar ücretli olarak satılacak. Ancak o zaman da türü sevenler ve acayip bir mizah anlayışı ile tanışmak isteyenler için verilen paraya değecektir.

Şimdiden iyi eğlenceler…