Anasayfa Oyun Far Cry 5 Oynuyoruz! 4K 60 FPS İlk Bakış

Far Cry 5 Oynuyoruz! 4K 60 FPS İlk Bakış

Far Cry 5 Oynuyoruz! 4K 60 FPS İlk Bakış
Far Cry 5 Oynuyoruz! 4K 60 FPS İlk Bakış

Far Cry 5 2018’de oyuncularla buluşacak, biz öncesinde bir ilk bakış için oyunu Ubisoft ofisinde oynadık. Bakalım oyun nasıl…

Far Cry 5 uzun zamandır heyecanla beklenen bir oyun. Konusu sebebiyle ABD’de tartışmalara sebep olsa da, serinin her oyunu bugüne kadar büyük başarı yakaladı.

Bizim de testlerde sık sık kullandığımız Far Cry serisi, grafik başarısını devam ettiriyor. Ancak Far Cry 5 henüz çıkmadı, oyun resmen 27 Mart 2018 tarihinde PC, PlayStation ve Xbox sürümleriyle piyasaya çıkacak.

Biz de oynamak için İngiltere’ye, Ubisoft ofisine gittik. Guildford binasında PlayStation 4 Pro konsol üzerinde Samsung LU32H850 32” 4K monitör oynadığımız oyunu harici kayıt cihazı ile kaydettik.

Oyunda NDA yani yayın yasağı altında olan görevleri ve henüz yapımı bitmemiş bölümleri kaydetmedik. Paylaştığımız bütün görüntülerin oyunun bitmemiş sürümünden olduğunu hatırlatalım. Buna karşın hem oynanış, hem de grafikler son derece başarılı.

PC’ye çıktığında oynamak ve performansını görmek için sabırsızlanıyoruz. Ön satışa sunulmuş olsa da henüz sistem gereksinimleri açıklanmadı.

Siz de videoyu izledikten sonra oyunla ilgili yorumlarınızı ve beklentilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.