World Of Warships Yılbaşı Etkinlikleri Başlıyor

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Ocak ayı ortasına kadar sürecek etkinliklerde oyuncular 7. seviye savaş gemisi Duke of York‘un yanı sıra, bir dizi 6. seviye savaş gemisi kazanabilecekler.

Yaklaşan yeni yılla birlikte geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Wargaming, popüler oyunu World of Tanks’in hem PC, hem konsol, hem de mobil sürümlerinde başlayan bir dizi yılbaşı temalı oyun içi etkinlik düzenlediğini duyurmuştu. Wargaming, bugün yaptığı bir açıklamayla yılbaşı temalı etkinliklerin tarihi savaş gemileri simülasyonu World of Warships için de yapılacağını açıkladı.

North Cape Savaşı adı verilen ve tarihi bir olaydan esinlenerek tasarlanan etkinliğin, bugünden itibaren 17 Ocak’a kadar World of Warships sularında devam edeceği belirtiliyor. Etkinliğe katılan oyuncular İngiliz Kraliyet Donanmasının ünlü savaş gemilerinden Duke of York’u kazanma şansı elde edecekler.

7. seviye savaş gemisi Duke of York’u kazanmak için 5 aşamalı bir görev zinciri tamamlanmalı. Bunu başaran kaptanlar sadece gemiyi elde etmekle kalmayacak, özel yeni yıl koleksiyonu kapsamında savaş gemilerinin parçalarını, fotoğraflarını, amblemlerini, bayraklarını ve madalyalarını da kazanabilecekler.

Duke of York’u filolarına ekleyebilen kaptanlar ise onunla oynadıkları ilk savaştan itibaren bir dizi yeni görevle karşılaşacak. Bu görevler boyunca oyuncuları aşağıdaki listede yer alan 6. seviye savaş gemilerini anında kazanma şansı bekliyor:

  • Ernst Gaede (Alman destroyeri)
  • La Galissonnière (Fransız kruvazörü)
  • Queen Elizabeth (İngiliz savaş gemisi)
  • Fushun (Pan-Asya destroyeri)
  • New Mexico (Amerikan savaş gemisi).

World of Warships’te yukarıdaki sürprizlerin yanı sıra, geçtiğimiz yıl çok sevilen Gizli Santa (Secret Santa) etkinliği de başladı. İsteyen oyuncular bu etkinlik kapsamında sevdikleri bir başka takım arkadaşlarına oyun içi yeni yıl hediyesi gönderebiliyorlar.

Yeni yıl kampanyalarıyla ilgili daha fazla bilgi için http://worldofwarships.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.