Anasayfa Haber Bülten Logitech G Yeni Kablosuz Ürünlerini Tanıttı

Logitech G Yeni Kablosuz Ürünlerini Tanıttı

Logitech G tarafından yeni tanıtılan kablosuz fare ve klavyeler oyuncular düşünülerek tasarlanmış.

POWERPLAY Kablosuz Şarj Sistemi

Kablosuz şarj etmenin olanaklarını yeni baştan belirleyen POWERPLAY önceki kablosuz şarj sistemlerinden farklı olarak farenin hareketini kısıtlamıyor. Fare oyun sırasında bile kablosuz bir şekilde şarj olmaya devam ediyor. POWERPLAY teknolojisi G903 ve G703 modellerinde kullanılıyor.

LIGHTSPEED Yüksek Performanslı Kablosuz Teknoloji

Oyunlarda tansiyonun yüksek olduğu anlarda faredeki gecikmeler, kazanmayı ya da kaybetmeyi etkileyebilir. 1 ms cevap hızı ve iyileştirilmiş kablosuz bağlantısıyla, ani hareketlerde yüksek rekabet seviyesinde bir deneyim sunuyor. G903 ve G703 oyun mouse’ları, POWERPLAY’in LIGHTSPEED kablosuz alıcılarına bağlanıyor ve en iyi düzeydeki sinyal gücünü ve tek bir USB kablosu üzerinden şarj etme ve veri alma kolaylığı sağlıyor. LIGHTSPEED teknolojisi G903, G703, G603, G613 modellerinde ve POWERPLAY kablosuz şarj teknolojisinde bulunuyor.

HERO Yeni Nesil Oyun Sensörü

HERO Optik Sensör, uzun pil ömrüne sahip, yüksek performanslı bir kablosuz oyun faresi yaratma hedefiyle Logitech G tarafından üretildi. Yeni nesil, yüksek verimli optik algılayıcı HERO sensörü, sektöründe lider bir performans sergileyerek 10 kat daha fazla güç verimi sunuyor. HERO, 200-12000 DPI aralığında hassasiyetle sıra dışı rekabet oranı ve duyarlılık sağlıyor.

G603 ürününde kullanılan HERO sensörü sayesinde 2 adet kalem pille tam performans modunda 500 saat, Bluetooth ile bağlanarak eko modunda kullanıldığında 1.000 saate kadar kullanıma imkân tanıyor. Arzu edildiği takdirde tek pille de kullanılabilen G603, pilin istenilen yuvaya takılmasına olanak tanıyarak kullanıcının ağırlığı kendine göre ayarlamasını sağlıyor.

Romer-G Tuş Anahtarları

Logitech’in Romer-G mekanik tuş anahtarları, profesyonel düzeyde performans, yanıt verme ve dayanıklılık için tasarlandı. 1,5 mm kısa basma mesafesi olan Romer-G, standart mekanik tuş anahtarlarına göre %25’e kadar daha hızlı hareket ediyor ve %40 daha dayanıklı.

Oyun geliştirmeye yönelik tasarlanan Romer-G tuş anahtarı hız, hassasiyet ve sessiz performans sunuyor. Romer-G tuş anahtarları G613, G Pro Gaming Klavye, G413 Karbon, G810 Orion Spectrum ve G910 Orion Spark modellerinde kullanılıyor.