Anasayfa Haber Dead Space, Origin Üzerinden Ücretsiz Dağıtılıyor

Dead Space, Origin Üzerinden Ücretsiz Dağıtılıyor

Electronic Arts, Dead Space’i Origin “On The House” programına dahil etti.

Ubisoft, Uplay platformu için Assasins Creed 4: Black Flag gibi oyunları hediye ederken, Blizzard da Battle.net’te StarCraft 2: Wings of Liberty‘yi ücretsiz oynama imkanı sağlıyor. Origin ise On The House programıyla, çeşitli EA Games oyunlarını hediye ediyor.

Medal of Honor Pasific Assault, Mass Effect 2 gibi oyunlar geçmişte bu programa dahil edildi. Son birkaç aydır bu programda Plants vs Zombies isimli oyun hediye ediliyordu. Electronic Arts, uzun bir sürenin ardından yeni On The House oyununu belirledi.

Ücretsiz Dead Space nasıl alınıyor?

Ücretsiz Dead Space edinmek için Origin yazılımını bilgisayarınıza kurup, hesap açmanız gerekiyor. Bu hesabı açmak ücretsizdir. Sonrasında çıkan ana sayfada, sol taraftaki Free Games sekmesine gidip “On The House” seçeneğini tıklayın. Dead Space’in altındaki “Learn More” butonuna basın.

Açılan sayfada oyunu hesabınıza eklemenizi sağlayan buton çıkacak. Butonu tıkladıktan sonra oyunun hesabınıza eklenip eklenmediğini, sol taraftaki “My Game Library” seçeneğinden kontrol edin. Eğer eklendiyse, oyunu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz. Eklenmediyse, On The House sayfasındaki işlemlerinizi tekrar gözden geçirin.

Buradaki bağlantıdan doğrudan On The House sayfasına da ulaşabilirsiniz. Zaten Origin üyesi olan kullanıcılar tarayıcıdan hızla giriş yaparak oyunu alabilirler.