Anasayfa Makale Ninite İle Format Sonrası Programları Tek Adımda Kurun

Ninite İle Format Sonrası Programları Tek Adımda Kurun

Format sonrası ihtiyacınız olan programları tek tek indirmekle uğraşmanıza gerek yok.

Temiz bir Windows kurulumu yapmak zorunda kalmak tatsız bir deneyim olabilir. Özellikle kurulumun ardından ihtiyacınız olan programları yüklemek hayli zaman alabilir. Bilgisayarınızı yoğun bir şekilde kullanıyorsanız tek seferde 20’den fazla program yüklemekle uğraşmanız gerekebilir. Ninite ise bu soruna etkili bir çözüm sunuyor.

San Francisco merkezli iki programcı tarafından geliştirilen Ninite, kullanıcıların format sonrası yaşadığı program yükleme aşamasını mümkün olduğunca kolaylaştırmayı hedefleyen bir araç. Üstelik kullanması da oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey hangi programları indirmek istediğinize karar vermek, gerisini Ninite halledecektir.

Kullanım

Ninite web sitesini açın ve indirmek istediğiniz programları işaretleyin.

Programları seçtikten sonra Get Your Ninite butonuna tıklayın. Bu işlem gerekli Ninite yükleyicisini bilgisayarınıza indirecektir.

İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Kısa bir bekleme süresinden sonra Ninite yükleyicisi seçtiğiniz programları teker teker indirip sisteminize yükleyecektir.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra yükleyici penceresini kapatabilir ve indirdiğiniz programları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ninite ücretsiz bir araçtır. Ancak yıllık 10 USD gibi bir ücreti ödemeyi kabul ederseniz Ninite indirdiğiniz programların güncellemelerini kontrol edebilir ve bu programları otomatik olarak güncelleştirebilir.