Anasayfa İş Mini Logitech Röportajları Serisi

Mini Logitech Röportajları Serisi

Logitech Türkiye etkinliğinde firma çatısı altında Türkiye’de faaliyet gösteren farklı markaların yöneticileriyle Logitech, Logitech G, Ultimate Ears, Jaybird üzerine röportajlar yaptık…

Avrupa’dan gelen yöneticiler, Logitech çatısı altındaki oyun, ergonomi, müzik odaklı farklı alanlarda özelleşmiş markaların tanıtımlarını yaptılar.

Biz de bu yöneticiler ile etkinlik alanında ufak röportajlar gerçekleştirdik. Zira hepsinin bir araya gelmesi oldukça nadir.

Logitech Türkiye etkinliğinde Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ile kısa bir röportaj yaptık. Logitech markasının farklı küresel markalar için üstlendiği rolü ve Türkiye’deki yeni yapılanmayı konuştuk.

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ile olan röportajımız:

Logitech’in oyuncu markası olan Logitech G’nin Pazarlama Müdürü Stian Fosse ile de oyuncu donanımlarını konuştuk. Logitech G özellikle kablosuz ve gecikmesiz yeni nesil oyuncu ekipmanlarına odaklanmış durumda.

Röportajımız:

Jaybird ve Akıllı Ev EMEA Pazarlama Müdürü Sébastien Mazet ile Logitech Türkiye etkinliğinde bir araya gelerek, spor kulaklık markası Jaybird üzerine röportaj yaptık. Kullanıcıların koşu ve farklı sporlardaki ihtiyaçlarını, markanın hikayesini konuştuk.

Jaybird ve Akıllı Ev EMEA Pazarlama Müdürü Sébastien Mazet ile olan röportajımız:

 

Sarah Andrieu, Logitech Ses Sistemleri ve Webcam Kategori Müdürü.  Kendisiyle Logitech’in hoparlör, webcam, üretkenlik odaklı klavye ve fare ürünlerini konuştuk. Gündemde uzun süredir çok fazla hoparlör görmüyorduk ancak röportajdan hemen sonra Logitech G560 gibi ilginç tasarımlar ile tekrar bu alanda haberlere konu oldu.

Logitech Ses Sistemleri ve Webcam Kategori Müdürü Sarah Andrieu ile olan röportajımız:

Ultimate Ears markasının EMEA Kurumsal Pazarlama Müdürü Özge Özcan Conde ile yaptığımız röportajda ise kökü oldukça eskilere dayanan markayı konuştuk. Özellikle sanatçılara yönelik profesyonel ürünler ile yola çıkan UE, zaman içerisinde taşınabilir, dayanıklı ve renkli hoparlörler ile de popüler hale geldi. Daha önce UE BOOM 2‘yi incelemiş, parti modunda kullanımına bakmıştık.

Röportajımız: