Anasayfa Haber Bülten Gigabyte, Aorus Anakart Alanlara Far Cry 5 Hediye Ediyor

Gigabyte, Aorus Anakart Alanlara Far Cry 5 Hediye Ediyor

GIGABYTE Türkiye, seçili AORUS serisi oyuncu anakartları ile Far Cry 5 PC oyun anahtarı hediye ediyor.

Far Cry 5 PC Standard Edition, seçili bir AORUS anakartını (1 Mart – 31 Mart 2018 arasında) satın alan ve tüm resmi promosyon kayıt şartlarını ve koşullarını yerine getiren kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Geçerli AORUS Anakartları
Z370 AORUS Gaming 7 Z370 AORUS Gaming 3 Z370 AORUS ULTRA GAMING 2.0
Z370 AORUS Gaming 5 Z370 AORUS ULTRA GAMING WIFI Z370 AORUS Ultra Gaming

Katılım Şartları:

  1. Bu promosyon, sadece listelenmiş şu ülkelerde ikamet edenler için geçerlidir: Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, İrlanda, İsrail, Lüksenburg, Makedonya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, ve Birleşik Krallık.
  2. Tüm katılımcılar en az 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.
  3. Ürününüzün, geçerli bir satıcıdan alınmış olması gerekmektedir.
  4. AORUS Kulübe üye olunmalıdır.
  5. Anakartın iade edilmesi /para iadesi yapılması durumunda veya geçerli bir satışın yapıldığının kanıtı olmadığı durumlarda, eğer oyun kodu hali hazırda kullanılmış ise GIGABYTE, oyunun tam değerinin iadesini isteyecektir.
  6. Far Cry 5 PC Standard Edition Oyun Anahtarı sadece Uplay de aktive edilebilir. Oyunu aktive etmek için lütfen resmi kampanya sayfasını ziyaret ediniz.