Marketing Meetup Experience, 19 Nisan Tarihinde Gerçekleşecek

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

19 Nisan 2018’de 5’incisi gerçekleşecek olan Marketing Meetup Experience, bu yıl “deneyim” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanacak.

Marketing Meetup 19 Nisan’da birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacak. Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde sahneye çıkacak olan dünyanın ilk robot vatandaşı Sophia’nın yanı sıra daha pek çok konuşmacı olacak.

Dünyaca ünlü Veri Bilimci Micheal Wu, SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, sanatçı ve eğitmen Bager Akbay, Kreatif Direktör Olcayto Cengiz, Dünyanın En İyi 10 Öğretmeni Listesi’ne Giren Nurten Akkuş, Happn Kurucusu Didier Rappaport, Migros Marcom & CRM Direktörü Kına Demirel, Onda Yönetim Danışmanlık Kurucu Ortak Hanzade ve Mehmet Acar, Come to Beşiktaş’ın yaratıları Serdar Ekrem Şirin, Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Nielsen CEO Didem Şekerel Erdoğan, Nielsen CTO/COO İnci Gültekin, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan’ın yer aldığı etkinlik için indirim fırsatından yararlanmak için acele edin.

Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte, “deneyim” başlığı altında katılımcılar gerek fuaye alanında, gerekse sunum esnasında birçok aktiviteyle buluşacaklar. Etkinlik ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi alabilmek, ayrıca etkinliğe katılım biletinizi almak için buradaki bağlantıdan resmi etkinlik sitesini ziyaret edebilirsiniz.