Anasayfa Haber Bülten Monster Notebook İzmir Mağazasını Açtı

Monster Notebook İzmir Mağazasını Açtı

Monster Notebook Türkiye’deki ikinci mağazasını İzmir Konak’ta açtı.

Monster Notebook’un İzmir’deki mağazası tıpkı markanın İstanbul Kadıköy’deki mağazası gibi kullanıcıların en yeni oyun donanımlarına sahip yüksek performanslı Monster oyun bilgisayarlarını deneyebilecekleri bir alan olacak. Üç katlı mağazanın ziyaretçileri Monster gaming laptop modelleri yanında markanın sunduğu Pusat oyuncu ekipmanlarını da bizzat deneyip satın alabilecekler.

Açılışta konuşma yapan Monster Notebook’un kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz, yerli bir firma olarak Türkiye’den bir dünya markası çıkarmayı hedeflediklerini belirtti. Yılmaz ayrıca Ankara’da da bir mağaza açacaklarının müjdesini verdi.

Oyunseverler mağaza içerisindeki VR deneyim alanında Monster’ın VR Ready oyun bilgisayarlarıyla sanal gerçeklik oyunlarını oynayabilecekler. Ayrıca mağaza tüm Monster ürünleri için teknik servis hizmeti sunacak ve kullanıcılar arzu ederlerse internetten satın aldıkları ürünleri mağazadan teslim alabilecekler.

Yüksek performanslı oyun bilgisayarları konusunda İzmir ve çevre illerdeki oyunculara yerli bir alternatif sunan Monster’ın İzmir mağazası İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:118/A Konak adresinde oyunculara hizmet verecek.