Huawei P20 Pro Resmen Tanıtıldı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

HUAWEI, 26 Nisan akşamı Ferko Signature’da gerçekleşen lansmanla yeni akıllı telefonu P20 PRO’yu tanıttı.

Lansmanda, alanında uzman yedi ismin P20 Pro ile çektikleri fotoğraflar sergilendi. Sabine Rividi’nin küratörlüğünü yaptığı ve yedi ünlü ismi kapsayan fotoğraf galerisi, davetlilere unutulmaz bir deneyim yaşattı. Huawei P20 Pro ile fotoğraf galerisini oluşturan isimler arasında; Can Yalman, Charlotte Schmitz, Ertuğrul Ural, DJ Kiwi, Kerem Balık, Kerimcan Ertuğ ve Tuvana Büyükçınar bulunuyor.

Huawei P20 Pro yeni özellikleri, tasarımı ve gelişmiş yapay zekası ile öne çıkıyor. Yapay zekanın en gelişmiş teknolojisine sahip kamerasıyla tüketicilerin hayatında yeni deneyimlerin kapılarını açıyor.

Herkes İçin Uzman Fotoğraf Deneyimi

HUAWEI, P20 Pro serisi ile kullanıcıların profesyonel kalitede fotoğraf çekmesini çok kolay bir hale getiriyor. Fotoğraf galerisinde yer alan sanatçıların her biri, P20 Pro’nun farklı özelliklerini öne çıkaracak şekilde fotoğraf çekimleri yaptı.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Ülke Müdürü Seth Wang; “Yeni Huawei P20 Pro ile fotoğrafçılık artık çok daha kolay. Yapay zeka ile 500’den fazla ortam ve obje tanımlama özelliği ile 19 farklı senaryo ve obje belirleniyor. Yine bu seride bulunan yapay zeka algoritmasını fotoğraf galerisinde istenilen fotoğrafın çok kısa bir sürede bulunmasına yardım edecek şekilde tasarladık. Bu fotoğraf galerisinde P20 Pro ile fotoğraf çeken yedi ünlü isim de ortaya çıkan sonuçtan son derece memnun kaldı. Bunu görmek gurur verici!” dedi.

Küratör Sabine Rividi ise HUAWEI’nin yeni akıllı telefonu hakkında: “HUAWEI P20 Pro ile çekilen fotoğrafların küratörlüğünü yapmak benim için çok heyecan vericiydi. İnanılmaz kalitede gelen fotoğraflar, beni şaşırtıcı derecede mutlu etti. Tüm fotoğraflar, bir profesyonelin çektiği fotoğraflarla aynı kalitede.

Hepsi doğru renklerle harmanlanan fotoğraflar hayatı ve duyguları da aktarıyor. Bu galeri, akıllı telefonların fotoğrafçılıkta çığır açan yeni bir döneme girdiğinin en iyi göstergesi ve HUAWEI de bu akımın lideri olarak karşımıza çıkıyor.” dedi.