Technopat 3 Mayıs Star Wars Buluşması Lenovo Game On’da!

In Haber by Ali Güngör1 Comment

Technopat ekibi olarak okurlarımızla buluşuyoruz. Kayıt yaptıran ilk 30 katılımcımız ile 3 Mayıs günü, 14:00-16:00 saatleri arasında Lenovo Game On’da bir araya geleceğiz.

Artırılmış gerçeklik ile Lenovo Star Wars Jedi Challenges oynayacağımız, Star Wars günü öncesi bol bol filmleri ve oyunları konuşacağımız bir etkinlik olacak. Karşılama ve ikram faslının ardından oyuna geçmeden önce beraber sohbet edeceğiz.

Ardından sizlere Lenovo Mirage AR Headset ile Lenovo Star Wars Jedi Challenges nasıl oynanır göstereceğiz. Bunun ardından sizler de 14:45’ten sonra sırasıyla deneyebileceksiniz. Bu esnada Lenovo’nun oyun bilgisayarı Legion ile de vakit geçirebilir, diğer okurlar ile Star Wars, oyun ve teknoloji sohbetleri ile hoş vakit geçirebilirsiniz.

Beşiktaş Vodafone Park’ta yer alan Lenovo Game On, Türkiye’nin en önemli spor klüplerinden olan Beşiktaş JK ve dünyanın lider teknoloji şirketlerinden Lenovo ortaklığında açıldı. Lenovo Game On, Lenovo’nun oyun bilgisayarı Legion ile donatılmış bir etkinlik ve oyun alanı.

Lenovo Jedi Challenges, Lenovo Mirage AR Headset arttırılmış gerçeklik kitini kullanan bir oyun. Star Wars evrenindeki karakterlerle ışın kılıcı şeklindeki kontrolcünüzü kullanarak düello yapabiliyorsunuz. Yine aynı oyun içerisinde holografik satranç ve holografik strateji alt oyunları da bulunuyor.

Artırılmış gerçeklik ile ışın kılıcı kullandığınız oyunda görüntü etrafımızdaki ortamın üzerinde görülüyor. Dış dünyaya tamamen kapalı kalmıyoruz, bu da çevre ile etkileşimi kolaylaştırıyor.

Kayıt: Etkinliğimiz kayıtlı bir etkinlik, 30 kişiden biri olmak için [email protected] adresine adınız, soyadınız ve telefon numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekiyor. Başvurular ilk gelen ilk katılır prensibine göre değerlendirilecektir. Kaydınızı onaylayıp size yine e-posta üzerinden dönüş yapacağız.

Game On’da görüşmek ve eğlenmek üzere!

Technopat