Razer Phone 2, Bu Yıl Piyasaya Çıkabilir

In Haber by Ruşen GöbelLeave a Comment

Razer başkan yardımcısı, yeni telefonun bu yılın sonuna yetişebileceğini söyledi.

Duyurulduğunda akıllı telefon dünyasında büyük ses getiren Razer Phone’un yeni sürümü geliştiriliyor. Razer’ın başkan yardımcısı Chen Xaioping, ChinaJoy etkinliğinde Razer Phone 2’nin 2018 sonuna kadar piyasaya çıkabileceğini söyledi.

Xiaoping’in bu sözleri, telefonun yılın en verimli satış dönemi olan Eylül – Ekim aylarını kaçırabileceği anlamına da geliyor. Razer Phone 2’nin piyasaya çıkışının gecikmesinde Project Linda’nın payı olabileceği konuşuluyor.

Project Linda, Razer’ın geliştirdiği oldukça ilginç bir telefon aksesuarı konsepti. Dizüstü bilgisayar şeklindeki aksesuar, iç donanımının neredeyse tamamını Razer Phone’dan ödünç alıyor.

Telefon bu aksesuara yerleştirildiğinde etkileşimli bir touchpad halini alıyor. Buraya tıklayarak Project Linda hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Razer, telefonun ikinci sürümünü Project Linda ile birlikte piyasaya sürmek istiyor olabilir. Project Linda ile birlikte piyasaya sürülmesi, mobil oyun ve dizüstü bilgisayar pazarında ne gibi değişikliklere sebep olacağı ise merak konusu.