Anasayfa Haber HUAWEI P20 PRO İle Anı Ölümsüzleştirin

HUAWEI P20 PRO İle Anı Ölümsüzleştirin

Yağmur damlalarının yere düşüşü gibi anlık sahneleri kamerayla yakalamak kolay değildir.

Eskiden bir anı yakalamak için çok hızlı olmanız ya da art arda fotoğraf çekmeniz gerekiyordu. Ancak her ne kadar hızlı olsanız ve fotoğraf çekseniz de, bu anları yakalama şansınız oldukça düşük oluyordu.

Şimdi ise hayatımıza giren yapay zekanın desteği ile ölümsüzleştirmek istediğimiz anları yakalamak mümkün hale geliyor. Yapay zeka destekli akıllı telefonların slow/stop motion özelliği ile her anı çekerek, zahmetsizce fotoğraf galerinize kaydedebiliyorsunuz.

Bu özelliği en eğlenceli şekilde kullanabileceğiniz akıllı telefonlardan biri HUAWEI P20 Pro modeli. Üçlü LEICA kamerası ve sahip olduğu yapay zeka ile akıllı telefon pazarında adından söz ettiren bu model, Super Slow Motion özelliği ile de dikkat çekiyor.

Zamanı Yavaşlatın

HUAWEI P20 Pro’da bulunan slow/stop motion özelliği tüm anları yakalamanıza imkan sağlıyor. P20 Pro, standart 240 fps’den 4 kat daha yüksek olan ve çıplak gözle görülemeyen detayları yakalayan altı eksenli stabilizasyonu ve 960 fps süper ağır çekimi destekliyor. Ultra Anlık Çekim modunda bu cihaz, ekran kapalı iken bile aşağı ses düğmesine çift tıklayarak sadece 0,3 saniyede bir görüntü yakalayabiliyor.

Eğlencenin En Kısa Anları

HUAWEI P20 Pro, Super Slow Motion modu ile zemine sıçrayan su damlacıklarının her anını yakalayabilirken, frizbi yakalayan bir köpek veya patlayan bir balon gibi sekansları da anında kaydetme fırsatı sunuyor.

P20 Pro sahip olduğu yapay zeka ile size ayarları ve diğer parametreleri düşünmeden serbestçe çekim yapabilme şansı veriyor. HUAWEI P20 Pro ile hareketli anların ayrıntılarını kolayca kaydedip, eğlencenin detaylarını da yakalayabiliyorsunuz.