Cooler Master, MasterBox MB530P Modelini Duyurdu

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Cooler Master MasterBox MB530 modeli, kutu içeriğinde bulunan ARGB ışıklandırmayı göstermeniz için 3 adet temperli cam panel ile geliyor.

Cooler Master MB serisini oluşturan toplam 4 model var; MasterBox MB510L (karbon), MB511 (mesh), MB520 (DarkMirror) ve yeni çıkan MB530P (temperli cam). MB serisi farklı stiller için farklı seçenekler sunuyor. Dizilişe göre en son sunulan model olan MB530P, serideki en yüksek özelliklere sahip.

Modelin 3 farklı panelinde temperli cam kullanılmış. Sol yan panel sistem konfigürasyonunu gösterirken, sağ yan panel ise anakartın arkasında bulunan panel ve kablo yönetimini göstermek için kullanılabiliyor. Anakartın arkasında ki yan panelde güç kaynağının açık tarafını gizlemek için panelin alt yarısında bir petek deseni bulunuyor.

Diğer teknik özellikler şöyle listelenmiş:

• 3 Temperli Cam Panel: Ön ve yan panel, ön fanların ve sistem konfigürasyonunun net bir görünümünü sunuyor. Anakartın arkasındaki panel ise PSU’nun açık tarafını gizlemek için desenli temperli camdır.
• Adreslenebilir RGB Fanlar: Ön panelin arkasındaki üç adet önceden takılmış 120mm adreslenebilir RGB fanı bulunuyor.
• ARGB Aydınlatma: Kullanıcılar ARGB kablosunu I/O panelinden gelen 2 ila 3 ARGB ayırıcıya bağlayarak, güç düğmesi ve fanlar üzerindeki adreslenebilir RGB aydınlatmasını senkronize edebiliyor. Kapsamlı bir aydınlatma sistemi için ASUS, Gigabyte, MSI ve ASRock anakartlar ile uyumlu.
• 6 Fan ve Sıvı Soğutma Desteği: Altı adet 120mm fan ve ön, üst ve arka su soğutma desteği sağlanıyor.
• Kablo Kapağı ve Yönlendirme Alanı: Bir PSU kılıfı, kablo kapağı ve anakartın arkasındaki 18 ~ 25 mm genişliğinde alan, sistem yapılandırmalarını temiz tutmaya yönelik seçenekler sunuyor.

MasterBox MB530 modelinin ülkemizdeki çıkış tarihi ve fiyatı gibi detaylar ise henüz açıklanmadı.