Dying Light: Bad Blood Erken Erişime Geliyor

In Haber, Oyun by Berker GüngörLeave a Comment

Techland tarafından geliştirilen Bad Blood, şirketin Battle Royale türüne ilk adımı olacak.

Bugünlerde hemen her oyun firmasının Battle Royale türü üzerinde çalışmalar yaptığını düşününce, Dying Light yapımcısının da bu işe girmesine şaşırmamak gerekiyor. Ancak Bad Blood bazı açılardan diğer Battle Royale oyunlarından farklı olacak gibi görünüyor.

Dying Light oynamış olanlarınız, oyunun ne kadar yüksek tempolu olabildiğini bilirler. Techland yakında erken erişime açılacak olan Bad Blood ile zombi sürülerini ve şehir içinde parkour ile hızlı hareket etme yeteneğini de kendi Battle Royale yorumuna katacak.

Oyun 12 oyuncunun sahaya gelişiyle başlayacak. Oyuncular kan örneği ve silah toplamak gibi görevleri yaparken hem birbirleriyle, hem de durmadan akın akın gelen zombi sürüleriyle boğuşmak zorunda kalacak. Helikoptere ilk sağ ulaşan oyuncu ise maçı alacak.

Techland yeni oyun için 25-26 Ağustos ve 1-2 Eylül tarihlerinde 2 farklı açık beta testi yapacak. Eylül ayının ilerleyen günlerinde ise oyun 19.99 dolar fiyatla erken erişime açılacak.

Bad Blood daha sonraki bir tarihte ücretsiz oyun (Free to Play) olarak herkesin erişimine açılacak. Ancak para verip erken erişime katılanlara da pek çok oyun içi eşya ve para gibi hediyeler verilecek. Daha fazla bilgi ve kayıt için oyunun resmi sitesine gidebilirsiniz.